Do Česka dorazila exkluzivní novinka pro muže: Deodoranty tradiční italské značky Borotalco MEN

Do Česka dorazila exkluzivní novinka pro muže: Deodoranty tradiční italské značky Borotalco MEN

Tradiční italská značka deodorantů přichází do Česka s osmi  novinkami v rámci řady Borotalco Men pro každodenní péči. Výrobky pánské řady Borotalco nadchnou nejen svými unikátními vůněmi, ale i pokrokovou technologií, která zaručuje účinek až na 72 hodin.

Inovativní složení

Prioritou pro prvotřídní výrobky Borotalco je zabránit nepříjemnému pocitu, který doprovází nežádoucí pocení. Proto dlouhodobě vyvíjí ty nejúčinnější receptury, které spolehlivě bojují jak proti samotnému pocení, tak i nepříjemnému zápachu. I v případě pánské řady se jedná o směs přírodních, absorpčních, minerálních pudrů, díky kterým všechny starosti s nepříjemným pocením zmizí jednou provždy a umožní každému muži cítit se opravdu sebevědomě, a to v jakékoli situaci.

Výjimečné vůně

Tato řada ale nabízí mnohem víc – své unikátní vůně. Konkrétně se můžeme těšit na smyslnou jantarovou vůni s vanilkovým základem, která je doplněna o aromatické citrusové tóny. Dále se jedná o vůni na bázi pižma, která je díky svým jemným dřevitým tónům přirozenou sázkou na jistotu. Nemůžeme zapomenout ani na jedinečnou a nadčasovou vůni Borotalco, která svým pudrovým základem v kombinaci s tóny bílých květů a citrusů uspokojí každého náročného muže.

Rozmanitá nabídka

Nespornou výhodou je také více variant provedení nově představených deodorantů dle preferovaného způsobu nanášení na pokožku. Borotalco Men nabízí všechny tři nejoblíbenější druhy na trhu: sprej, tuhý i roll-on – vybere
si zkrátka každý. Proto zapomeňte na nepříjemné pocení a obejměte každého, koho máte rádi. Teď už bez pocitu, že je „něco špatně“.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram