Dobročinné Vánoce v DUŠNÍ 3

Dobročinné Vánoce v DUŠNÍ 3

Třídenní vánoční bazar v butiku DUŠNÍ 3 už klepe na dveře. Uděláte si čas na nákup a dobrou věc zároveň?

Multibrandový butik DUŠNÍ 3 pořádá další vánoční bazar. Pokud se v ulici Dušní na vánoční bazar mezi 27. a 29. listopadem stavíte, budete si moci vybrat mezi oblečením, obuví, šperky a dalšími módními doplňky vybraných značek. Jestli tak máte zálusk na kousek od stvořitelky zavinovacích šatů Diane von Furstenberg, královny punku Vivienne Westwood, trendy Victorie Beckham či nadčasového Helmuta Langa, program na konci listopadu máte jasný. A zaujmout vás mohou i další značky, které v rámci vánočního bazaru bude DUŠNÍ 3 nabízet. Nejsou u nás třeba zatím tolik známé, ale zaručujeme vám, že si vyberete i mezi nimi. 

Slevy se po celé tři dny budou u vybraných kousků pohybovat mezi 50 % a 90 %. V pátek a v sobotu se v butiku můžete stavit od 10 do 19 hodin, v neděli od 11 do 18 hodin.

A protože jsou Vánoce, výtěžek z každého nákupu podpoří charitativní projekt určený matkám s dětmi v azylových domech MADE BY modelky Terezy Maxové. Díky projektu se pro ženy v nelehké životní situaci mohou pořádat kurzy a pomáhá se jim s uplatněním a návratem do běžného života, který je pro většinu z nás samozřejmostí. Nadace Terezy Maxové dětem toho má za sebou už hodně dobrého, tak proč si neudělat radost krásným dárkem k Vánocům a zároveň pomoci? S Terezou Maxovou se butik spojil i minulý rok a pro její projekt se vybralo 58 410 korun. Letos si navíc budete moci pořídit i výrobky přímo od žen z azylových domů nebo charitativní předměty z dalšího projektu Terezy s názvem Teribear.

Foto: DUŠNÍ3

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram