Dokonalá volba pro pracovní schůzky i příjemné posezení s kolegy

Dokonalá volba pro pracovní schůzky i příjemné posezení s kolegy

Hledáte zajímavé místo pro pracovní oběd s kolegy či klienty a chcete vyzkoušet něco nového? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout nová pražská restaurace ZEM, která se nachází na Senovážném náměstí v objektu luxusního lifestylového hotelu Andaz Prague.

Restaurace zaujme nevšedním konceptem kombinujícím avantgardní českou bistronomii s prvky Izakaya. Kromě klasického menu aktuálně rozšířila svou nabídku také o business lunch. 

Na business lunch v restauraci ZEM se můžete těšit od pondělí do pátku, od 11:30 do 14:30. Těšit se můžete na zajímavou nabídku pokrmů, připravených z těch nejkvalitnějších lokálních surovin. Menu pečlivě sestavuje Chef de Cuisine Richard Bielik, a jeho podoba je pravidelně, v dvoutýdenním intervalu, obměňována.

Podle chuti a časových možností si můžete vybrat jedno, dvou či tříchodovou variantu menu. Zaplatíte za něj 265 Kč, respektive 400 a 500 Kč v případě více chodů. V nabídce nechybí polévka, předkrmy, hlavní chody či dezert. Vyberou si i klienti preferující zdravou kuchyni. Bonusem navíc vám bude parkování zdarma, což se v centru Prahy určitě hodí. Pokud preferujete privátní pracovní setkání v intimnější atmosféře, lze si zarezervovat “private dining room”, kde může poobědvat či povečeřet až 10 osob. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram