Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Pro každou ženu, která se ráda cítí upravená, je zkrášlování každodenní a nepostradatelnou součástí beauty rutiny. Problém však nastává ve chvíli, kdy na dosažení okouzlujícího efektu není moc času. Inspirujte se radami od Lussi, Oriflame make-up artistky, která radí, jak si každé ráno snadno a rychle nalíčit euforickou pleť.

Vsaďte na nový ultralehký make-up Giordani Gold Pure Úforia od Oriflame, který sjednotí tón pleti a dodá jí nádherně čistý a zářivý vzhled.

Make-up jako druhá pokožka

Výběr vhodného make-upu, jeho odstínu a konzistence, patří mezi náročné disciplíny – a to především proto, že by vám měl sednout tak, aby jej bylo sotva vidět. „Giordani Gold Pure Úforia je první make-up, který na naší pleti působí jako druhá kůže, a to díky technologii Harmony Essence využívající molekuly stejného složení, jaké má naše pleť. Proto cítíme euforický pocit a hydrataci. Tento make-up kromě zakrytí barevných nedokonalostí pleť také vyživuje, hydratuje, rozjasní a díky tomu nepůsobí těžce jako většina jiných make-upů, ale jako druhá – dokonalá pokožka,“ vysvětluje Lucia „Lussi“ Šenková, produktová manažerka, make-up artistka a školitelka Oriflame.

Vystínovaná pleť jako od profesionála 

Stínováním a zvýrazňováním kontur skrýváme drobné nedostatky, ale také opticky zdokonalujeme celkový vzhled tváře. Při nanášení make-upu se obvykle soustředíme jen na jednu barvu - odstín pleti. Lussi ale prozradila, jak efektivně využít více odstínů tak, abyste na pleti dosáhla požadovaného efektu: „Pokud máte dvě barvy, jednu světlejší a jednu tmavší, dokážete jejich kombinací vytvořit perfektní barevný fit pro váš tón pleti. Světlejším odstínem projasníte oční okolí, tmavší využijete jako bronzer. Stejně tak se dá make-up použít jako rozjasňující korektor pod oči, díky své struktuře neudělá pod očima „vrásky“, ale naopak vás opticky zbaví kruhů a tuto oblast krásně projasní a osvěží.“


 

Tip od Lussi

„Abyste s make-upem pracovala správně, je důležité aplikovat jej štětcem tvaru „buffer“ nebo navlhčenou houbičkou. Make-up se krásně zapracuje do pleti, nepůsobí flekatě, dá se vrstvit, a když ho pro zafixování přepudrujete, nepůsobí těžce,“ radí Lussi.

Giordani Gold Pure Úforia

Díky speciální technologii Harmony Essence, která obsahuje částice vytvořené na základě přirozené struktury pleti, se snadno nanáší a vytváří příjemný pocit. Obsahuje navíc i směs rozjasňujících peptidů a vyvážených pigmentů, které redukují viditelné pigmentové skvrny a začervenání – výsledkem je sjednocená a rozjasněná pleť. Obsahuje ochranný faktor SPF 35+ a vybrat si můžete z celkem 8 odstínů.

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram