Dopřejte po svátcích relax sobě i své pleti

Dopřejte po svátcích relax sobě i své pleti

Vánoce jsou plné radosti a času stráveného s rodinou nebo přáteli. Svátky však mohou pleť v mnoha ohledech značně potrápit. Důležité je proto vybrat kosmetické produkty, které ji pomohou vrátit se brzy zpět do normálního stavu. Velký výběr je k dispozici na hebe.com - novém internetovém obchodě s kosmetikou.

 Jedním z největších problémů, kterou pleť v tomto období trápí, je dehydratace. Vysušování pleti nepřispívá topení nebo prudké změny teplot. Pokožku je nutné pořádně hydratovat a zaměřit se také na hydrataci celého těla, a pít dostatek vody. S hydratací pomohou pleťové krémy a masky, které pokožku zklidní. Další obtíží mohou být otoky obličeje, se kterými lze bojovat pomocí chladu. Obyčejná kostka ledu zaručeně pomůže a speciální krémy pod oči nebo masážní váleček boj s otoky ještě více urychlí. 

Důležitým bodem po každém večírku je také řádné odlíčení pleti. Podstatný je výběr kosmetického produktu. Mnoho žen používá pouze micelární vodu, která ale na rozdíl
od jiných typů produktů pleť spíše hydratuje a čistí pouze povrchově. Vhodnější variantou je čisticí pěna na obličej, ta působí hloubkově a vyčistí tak pleť účinněji. Níže jsou tipy na produkty pro regeneraci pleti doporučené kosmetickými odborníky z hebe.com 

Krém s výtažkem z hlemýždího slizu a výtažkem z listů aloe vera obnovuje správnou funkci pokožky. Dokonale hydratuje, vyhlazuje, zlepšuje pružnost pokožky a zklidňuje ji. Pleť získá vyživený a regenerovaný vzhled.

BERGAMO Korejská pleťový krém 50 ml, 350 Kč

Noční maska se skutečnými okvětními lístky růží a růžovou vodou pro hydrataci a revitalizaci suché a namáhané pokožky během spánku. Nanesením masky na pokožku obličejejí dodáte potřebnou energii.

PUREHEALS Pleťová maska 100 g, 738 Kč

Ledové sérum probudí vaši unavenou a dehydratovanou pleť. Panthenol, šťáva z aloe vera, výtažek z máty, zeleného čaje a další aktivní složky zabraňují stárnutí a chrání pleť před negativními vnějšími vlivy, jako je například znečištěné ovzduší.


LAQ Ice Awake 30 ml, 157 Kč

Oční krém je ideálním pomocníkem proti tmavým kruhům a otoky v okolí očí. Krém navrací vašim zářivost a svěží vzhled, zpevňuje pokožku a chrání ji před vysoušením a ztrátou elasticity.


ONLY BIO Limoncello 15 ml, 180 Kč

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram