Dopřejte si luxus s Lancôme a dodejte okolí svých očí svěžest!

Dopřejte si luxus s Lancôme a dodejte okolí svých očí svěžest!

V roce 2012 uvedla značka Lancôme na trh regenerační elixír Absolue L’Extrait

V roce 2012 uvedla značka Lancôme na trh mimořádnou péči o pleť v podobě regeneračního elixíru Absolue L’Extrait. Tento vzácný koncentrát obsahuje téměř dva miliony buněk růže Lancôme, které mají neuvěřitelné regenerační schopnosti. Dnes Lancôme otevírá novou kapitolu legendárního příběhu Absolue L’Extrait a představuje regenerační balzám-elixír na oční kontury Absolue L’Extrait Regenerating Ultimate Eye Contour Ritual, který bude v srpnu exkluzivně uveden v Lancôme Beauty Institutu. Podlehněte mu i vy…

Inspirovaný přírodou, zdokonalený vědou
Regenerační balzám-elixír na oční kontury Absolue L’Extrait byl vyvinut díky unikátním poznatkům v oblasti kosmetické péče získaných ve špičkovém salonu Institut Lancôme. Představuje tak jednu z nejkvalitnějších očních péčí značky Lancôme. Při vývoji produktu se Lancôme inspiroval smyslovými požitky, rafinovaností a účinností, kterými vyniká péče v kosmetických salonech.

Nejkomplexnější péče o oči značky Lancôme
Regenerační balzám-elixír na oční kontury Absolue L’Extrait obsahuje koncentrát buněk růže Lancôme, které působí na známky stárnoucí pleti a obnovují jas a krásu očního okolí. Regenerační balzám-elixír na oční kontury Absolue L’Extrait je ztělesněním absolutního přepychu, v němž se snoubí smyslový požitek s okamžitými účinky: dodává očnímu okolí odpočatý, svěží a mladistvý vzhled. Oční kontury jsou vyhlazené, jemné, nabité energií a působí plněji. Pleť je okamžitě hydratována. S každým dnem ustupují vrásky, tmavé kruhy pod očima a oteklá místa, až do úplného vymizení. Oční kontury jsou nabité novou energií, rozjasní obličej a úchvatně jej zkrásní. Tři kroky k dokonalé regeneraci Lancôme si zakládá na své silné tradici a přináší rituál v podobě tří kroků vycházející z profesionálních poznatků. Umožňuje tak v domácím prostředí dosáhnout smyslového požitku a maximálních účinků péče, jimiž vyniká prvotřídní salon Institut Lancôme.

Regenerační oční balzám-elixír Absolue L’Extrait
Tento ušlechtilý, hedvábně jemný, růžový balzám je koncentrací veškerých profesionálních poznatků laboratoří Lancôme. Jeho sametová textura se ve spojení s pokožkou přeměňuje na velmi lehký elixír. Je jemný jako okvětní lístek růže a ráno i večer pleť zahaluje do příjemného závoje. Oční kontury získávají okamžitou svěžest jako po dokonalém nočním spánku. Aplikátor ve tvaru okvětního lístku Lancôme nepřináší pouhou péči o pleť v podobě krému, ale i originální aplikátor: multifunkční otočný masážní aplikátor ve tvaru okvětního lístku, který byl speciálně vyvinut pro pleť očního okolí. Nesmírně jemnou aplikaci a vmasírování textury regeneračního balzám-elixíru Absolue L’E xtrait umožňuje černé silikonové zakončení. Otočná část aplikátoru zajišťuje precizní masáž.

Oční maska Absolue L’Extrait Ultimate Eye Patch - okamžité vyhlazení, zklidnění, oživení a rozjasnění
Omlazující oční masky z biocelulózy dokonale znásobují účinky péče. Uklidňují pleť a intenzivně osvěžují. Jejich aplikace jednou týdně po dobu deseti minut zvyšuje účinky regeneračního očního balzám-elixíru Absolue L’Extrait. Oční kontury opětovně rozjasní a oči díky jejich působení vyzařují mládím.

 

Zdroj obrázků: Lancôme

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram