Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Odstíny modré vévodí kolekci triček, které speciálně pro Medicine navrhl polský malíř Marcin Wolski. Pánské seženete pod pět stovek, dámské za čtyři a všechny stojí zato!

Pánské triko s lodičkami 469 Kč ; Dámské triko s velrybami 399 Kč

Chobotnice, maják a lodičky pro něj

Představte si jemné odstíny modré vodovkou nakreslené do tvarů chobotnic, majáků, moře, vln a lodí. Tak přesně tak vypadá kolekce triček Marcin Wolski for Medicine. Polský umělec pomaloval pánská i dámská trika motivem vody, podvodního života a také lodí a přístavů. Pánská trika (kterých najdete v kolekci více než těch dámských) jsou střižená naprosto tradičně s kulatým výstřihem a s převažujícím podílem bavlny ve složení. Mezi nejzajímavější modely z kolekce určitě patří modré tričko s motivem velryby a potápěče, které trochu naivisticky symbolizují ojedinělý vztah člověka a podvodních živočichů. Dojem ve vás zanechá také světle béžové triko s potápějící se lodí. Tak schválně, komu se nevybaví Titanic jako jedna z největších světových katastrof? Triko Wolskiho ji připomíná velmi decentně a s nadhledem. 

 
Triko s chobotnicí 469 Kč ; Triko s chobotničkou na kapse 469 Kč 

 
Triko s majákem 469 Kč ; Triko s lodičkami 469 Kč

 
Triko s velrybou 469 Kč ; Triko s potopenou lodí 469 Kč 

Majáky, ledovce a moře pro ni

Dámských triček připravil ve spolupráci s Medicine Marcin Wolski méně, ale určitě jim nechybí nápad a jedinečnost. Dva modely jsou pomalované motivem vody a lodí či ledovce pouze na předním díle, zadní díl je celočerný. Další dvě trička pokrývají z velké části černo-bílé pruhy, které se samozřejmě k námořnické a vodní tématice dokonale hodí. Kontrastují jim menší kresby s motivem majáku či záchranářského kruhu. Ještě jednou musíme upozornit na skvělé ceny, pánská trička seženete za jednotnou cenu 469 korun a dámská za 399. Takže nejen krásná, jedinečná a umělecká ale také dostupná. 

 
Pruhované triko s majákem 399 Kč ; Triko s lodí 399 Kč

 
Triko s ledovcem 399 Kč ; Pruhované triko s kapsičkou 399 Kč 

Tak které triko to vyhraje právě u vás? Na letní dovolenou, ať už na vodu nebo k moři, jsou jako dělaná!

Všechny trika seženete na Answear.cz.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram