Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Čas od času každý z nás potřebuje nové impulzy, které dokážou nakopnout životní stereotyp. Občas se tyto impulzy skrývají v drobnostech, o kterých jste ani neměli zdání, že by mohly být trefou do černého. Tak které to mohou být? Možná se zase právě my trefíme do vašich potřeb.

Postel&Lenošení

Může se zdát naprosto ohrané tvrdit, že v posteli strávíte 1/3 vašeho života. Ale ono to tak doopravdy je. S přicházejícím podzimem se možná i tento časový propočet o něco rozšíří a místo grilovaček si doma najdete čas na pyžamo, postel a seriály. Zpříjemněte si tento rituál novým krásným pyžámkem a pořiďte si k tomu heboučkou deku. Přátelé, Sex ve Městě nebo snad něco nového? Co si dnes pustíte vy?

Koktejlové nádobí

Kdo kdy řekl, že párty nikdy nekončí? Každopádně, proč ne? Pozvěte si v pochmurných dnech pár kamarádů domů a uspořádejte párty plnou koktejlů. Udělejte si radost v podobě koupi skleniček pro různé typy drinků. Budete z nich mít radost, a navíc překvapíte i své kamarády. Margharita nebo whiskey?

Kávu, prosím

Milujete kávu? No upřímně, to skoro každý. Pokud patříte mezi závisláky, udělejte z její přípravy oblíbený rituál. Pití kávy není jen o stylovém kávovaru, který vám vytvoří to nejlepší lungo široko daleko, ale i o hrníčku/šálku, ze kterého nápoj rádi pijete. Drobnosti, které vám zlepší náladu? Třeba nový stylový hrneček!

Moment, musím se podívat do diáře

Obdivovala jste vždy kamarádku, která na konci společného dýchánku vytáhla z kabelky diář a řekla: "Tak kdy se znovu uvidíme? Mám čas v ... ." ? Udělejte si v podzimem nadýchaných dnech radost a pořiďte si taky nějaký! A pokud nejste na diáře, co třeba nástěnku s poznámkami? Tyto holčičí drobnosti miluje každá žena v jakémkoliv věku.

Luxusní spodní prádlo

Luxus je slovo, které stále častěji vídáme ve všech různých sférách. Pořiďte si jen tak pro radost krásné spodní prádlo, které vám pozvedne sebevědomí jako hrom! Pokud ho nemá kdo ocenit, oceňujte ho klidně sama... 

Zdroj foto: Pinterest

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram