Dva nové trendy designu kabelek Mybelka zaujmou variabilitou a ideální velikostí

Dva nové trendy designu kabelek Mybelka zaujmou variabilitou a ideální velikostí

Malá, nebo velká? Variabilní, nebo přesně určená? Ať už si vyberete Belu nebo Sofii, v obou případech se budete těšit z trendy designu, který vás osloví na první dobrou. Kabelky si navíc, jako již tradičně, můžete u značky Mybelka navrhnout podle svých představ.

BELA a SOFIA - to jsou dvě novinky v řadách značky Mybelka. Jedna zaujme svou variabilitou, druhá má přesně ty správné rozměry, aby se dobře nosila a leccos se do ní schovalo. I nové Mybelky si můžete navrhnout zcela sami. Stačí zvolit barvu, kůži, kování, podšívku nebo gravírování. Například iniciály působí vždy stylově.

BELA

Ani velká, ani malá. Víte, jak se pozná kabelka ideální velikosti? Jednoduše. Vejde se do ní i láhev vína. Přesně takto přemýšlela spolumajitelka české značky Mybelka Agnieszka Farna, když dávala vzniknout funkčnímu a zároveň zcela okouzlujícímu modelu s názvem BELA. A BELA je prostě skvělá. Efektně řasenému uchu vděčí za svou nepřehlédnutelnost a čtyřem vnitřním kapsičkám zase za praktičnost. Díky správné velikosti a vychytaným detailům aspiruje na skvělou společnici pro všechny možné příležitosti.

kabelka BELA / MYBELKA 3 390 Kč

 

SOFIA

Hledáte kabelku, která se dá nosit v ruce, přes rameno ale také jako crossbody? Takové kabelkové 3 v 1 je model SOFIA, který ve svých útrobách skrývá vyndavací kapsičku. Ta se dá nosit i samostatně a povyšuje tento model na maximálně univerzální. Zajímavý tvar této novinky od značky Mybelka navíc ozvláštňují kožené “mašle” zdobící držadlo. Elegantní a velice variabilní SOFII si prostě zamilujete.

kabelka SOFIA / MYBELKA 3 290 Kč

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram