Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.  

Za doprovodu houslového dua a šeptání slova Poner předvedla na mole krásné zlaté koktejlky Nikol Švantnerová a ze stejné látky, avšak jiného střihu, jedna ze soutěžících České Miss. Pokud vás tedy na první pohled zaujme látka, je možnost výběru střihu, podle toho, co vám sedí.

Elegantní áčkovou rudou sukni s bílou košilí poté předvedla Lea Šteflíčková. Černé sametové koktejlky klasického střihu poté čekaly na Terezu Budkovou.

Další černé pouzdrovky byly obohacené o peří, jenž vás vrátilo do doby starého Hollywoodu.

Výraznější byla ovšem druhá část, zaměřena na večerní róbu a svatební šaty. První vykročila opět Švantnerová v opravdu odvážných stříbrných šatech volně obepínajících postavu. Tento módní kousek měl dvojitý rozparek sahající k bokům a odhalená záda s mírným volánkovitým zakončením.

 Styl ala Versailles předvedla Šteflíčková. Honosný korzet ze sametu s velkými rukávy a pod ním sukně působící dojmem, že je kombinací hedvábí a tylu, vytvořila představu francouzské šlechtičny.

Nechyběly zde ani zlaté šaty červeného koberce či rudé šaty krásky Mališové, která v nich další den zazářila na párty UnicreditBank.

U svatebních šatů se sázelo na nepřekonatelnou klasiku. Jemné výstřihy, bílé a krémové barvy, precizní ruční zdobení a krajky. Obě části zvládlo duo velice úspěšně. V řadách svých klientů sklidili úsměv. Vybráno měla po přehlídce například Monika Babišová.

Zdoj:FB Poner

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram