Dynamika, smyslnost a komfort odráží podzimní kolekci Salvatore Ferragamo

Dynamika, smyslnost a komfort odráží podzimní kolekci Salvatore Ferragamo

Fulvio Rigoni představil svou druhou kolekci pro značku Salvatore Ferragamo. V úvodu ji hodnotil čtyřmi slovy: Dynamická, smyslná, luxusní a komfortní. A jaká ve skutečnosti byla?

Rigoni se nepouštěl do žádných velkých módních výstřelků. Z kolekce je znát, že se drží celkového stylu samotné značky víc, než že by si „dovolil“ popustit uzdu své fantazii. Elegance v podobě roláků, hedvábné sukně a platformy s podrážkou vskutku nikoho neurazí.

Kolekce o štíhlých protáhlých liniích provázela diváky od začátku až do konce. Varianty šatů bez a s rukávy doplňovaly dlouhé plédy, kabátky a vesty s vysokými límci. Ostatně právě vysoké límce jsou v průřezu podzimních kolekcí u mnoha návrhářů oblíbené víc než dříve. Široké rukávy, vysoké sukně nad pas, luxusní pásky, dlouhé rukavice, smyslná psaníčka i komfortní obuv vyjadřují módu jednoho z největších módních domů světa. A rovněž vyjadřují podzimní kolekci, kterou si umíme představit v našem šatníku.

Na podzim od značky Salvatore Ferragamo nečekejte žádnou velkou divočinu, ale rovněž ne nudu. Střední proud plný elegance je přesně tím, po čem velké procento žen touží. A nám se tato varianta také moc líbí.

vogue.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram