Džínsy milují trička: jako valentýnský dárek teď k džínsům Levi‘s® získáte tričko zdarma!

Džínsy milují trička: jako valentýnský dárek teď k džínsům Levi‘s® získáte tričko zdarma!

Tričko a džínsy, to je nerozlučná dvojice

Máme se rádi, to si můžeme dokazovat každý den, nebo třeba společně na svatého Valentýna, svátek zamilovaných. A milujeme džíny, to je denně vidět na ulicích a dokazuje to i volba časopisu Time, který džíny zvolil oděvem 20. století. Nejstarší, nejznámější a nejrozšířenější džíny na světě jsou levisky.

První patentoval Levi Strauss už v roce 1873. Z pracovních kalhot pro zlatokopy se staly každodenním i módním kouskem. A džíny milují trička. Je to nejoblíbenější kombinace a právě tenhle páreček teď získáte v Levi’s® Storech výhodně. V rámci valentýnské akce Zamilujte se do Levi‘s® dostanete ke každým kalhotám tričko zdarma! Akce platí od 10. do 14. února. Pánové mohou vybírat z legendárních pětsetjedniček a dalších oblíbených rovných i širších střihů nebo nových progresivních slimových džínů 519 či ještě užších 510. A slečny budou nadšené z hitu letošního jara, barevných slimek ke kotníkům, sexy jeggins svysokým pasem nebo retro zvonáčů. Džíny se nosí ve všech podobách, takže záleží jen na vás, co si vyberete. Tak se u nás stavte a třeba se zamilujete… do Levi’s®u.

A ještě tip na Valentýnskou vycházku: Víte, že ostatky sv. Valentýna najdete i v kostele sv. Petra a Pavla na pražském Vyšehradě?

Kde nakoupíte Praha: Palladium, Václavské náměstí 30, OC Chodov, Tesco Letňany, Metropole Zličín, Arkády Pankrác, Nový Smíchov, Tesco Eden Brno: Galerie Vaňkovka, OC Olympia Ostrava: OC Futurum Zlín: Zlaté jablko.

 

Zdroj obrázků: Levi’s, Rokoko

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram