Džíny a boty: Jak vytvořit nejlepší kombinaci

Džíny a boty: Jak vytvořit nejlepší kombinaci

Na trhu najdete nespočet střihů všemi tolik oblíbených džínů. Ať už to jsou skinny, slim, boyfriend, mom jeans, zvonáče nebo rovné džíny... Krokem druhým je pak vybrat ideální pár bot, který vaše nové džíny ještě víc vyzdvihne. Máme pro vás několik jednoduchých kombinací, které budou zaručeně fungovat.

Také se vám někdy stává, že si obléknete nové džíny, ze kterých máte upřímnou radost a už se těšíte, až je vynesete na světlo světa, ale najednou si vlastně nejste jisté, jaké boty by k nim nejlépe pasovaly? Pokud ano, sestavili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, podle těch nejvlivnějších a nejstylovějších žen na sociálních sítí.

Rovné

Rovné džíny s vysokým pasem by určitě neměly chybět ve vašem šatníku. Klasické modré v kombinaci se sakem využijete do práce, stejně jako o víkendu s pohodlnou mikinou. Pokud zvolíte lodičky s vysokým podpatkem, budete nepřehlédnutelná. Skvělou volbou také budou tolik módní a robustní kotníkové boty. 

Rozšířené

Nemusíte se ihned stěhovat na Divoký západ, ale minimálně jedny takové kalhoty ho vnesou do vašeho šatníku. Byly tady před mnoha lety, a ještě dlouho budou, takže se nemusíte bát, že s nimi šlápnete vedle. Naopak. Budou k nim vždy sedět klasické koně, pokud přidáte tolik módní kožené svršky - košile nebo kabát. Nebudete chtít nosit nic jiného.

Úzké

Tento střih udělá skvělou službu téměř každému typu postavy. Pokud k nim vezmete rolák a sako nebo obléknete delší šaty a koženou bundu, vždy to bude vypadat skvěle. A co tedy za boty? Přichází na řadu vysoké kozačky. Zkuste letos sáhnout po nějaké barvě. Co tolik oblíbená zelená?

Bílé

Ať nezůstaneme jen u černé nebo klasické modré. Bílé džíny ve zkrácené délce, nejen tuto sezónu, vypadají dobře, a to hlavně s kotníkovými botami se zvířecím motivem

Zkrácené

Nebojte se výrazného podpatku, barvy či vzoru. Zkrácená délka je jako dělaná k tomu, abyste ukázala každý detail na vašich botách. 

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram