Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte rozjasňující pudrový bronzer značky ZUII

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte rozjasňující pudrový bronzer značky ZUII

Ruční výroba. Bio kvalita. Nula chemických látek. Jedinečná péče o pleť. Jemná vůně květin. To je bio kosmetika značky Zuii, o kterou si s námi můžete dnes zasoutěžit.

Spočítala jste si někdy, kolik dekorativní kosmetiky za den použijete? Co vše musí vaše pleť zvládnout pobrat, vstřebat a udržet se i přesto krásnou a zdravou? A napadlo vás někdy, že čtením etiket na zadní straně každého výrobku můžete své pleti a celkově svému zdraví jedině přispět?

Naučte se rozumět složení kosmetiky

Není snadné se ve všech výrazech a složkách orientovat. Není to však nemožné. K samostudiu perfektně poslouží internetový vyhledávač, kde si můžete každý výraz najít. Složky jsou na obalu uváděny v pořadí, které odpovídá jeho zastoupení v celém obsahu, tedy od největšího po nejmenší množství. Věřte, že čas, který strávíte pročítáním těchto údajů, se vám blahodárně vrátí na vlastním zdraví. I proto jsme pro vás připravili Eco-friendly letní soutěžení, které ještě není u úplného konce. Nakonec i léto končí až 23. září. Co můžete vyhrát v dnešní soutěži?

Zuii Bio rozjasňující pudrový bronzer Sun

Nádherná záře a lehký dotek květin na vaší tváři! Vyzkoušejte jedinečný bio rozjasňující pudrový bronzer, který vám dopřeje přirozený lesk a záři. Květy růží, jasmínu a heřmánku obohacené o výtažky z bambusu, zeleného čaje a vilínu dala vzniknout ultra lehkému složení, které neucpává póry a výsledkem je nádherně rozzářená tvář, jejíž krása je korunována měkkým leskem.

Dekorativní bio kosmetika Zuii Organic se vyrábí ručně v Austrálii z 95 až 97 % z květin. Neobsahuje žádné chemické látky z ropy, parabeny, mastek, geneticky modifikované složky ani konzervační látky. Zuii poskytuje ženám jedinečnou možnost zkrášlit svou tvář pomocí líčení, které zároveň pečuje o potřeby pleti.

Chcete-li se zapojit do naší soutěže o Zuii Bio rozjasňující pudrový bronzer Sun, sledujte náš facebookový profil, kde se dozvíte více!

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram