Ekobox je krabička plná ekologických a zero-waste produktů

Ekobox je krabička plná ekologických a zero-waste produktů

Záleží vám na životním prostředí, vnímáte nezbytnost recyklace, bezobalových vychytávek a minimum nebezpečné chemie? Pojďte se seznámit s Ekoboxem!

zdroj: Organikk

Novinka na českém trhu značky Organikk, která nemá v dané kategorii konkurenci, přináší pro všechny milovníky ekologického způsobu života krabičku sestavenou speciálně tak, aby zákazníkovi nabídla ekologickou verzi drogistického zboží, které vám vydrží dva měsíce. Šetříte tak svůj čas, peněženku a zároveň planetu.

Proč si Ekobox objednat?

Každé dva měsíce vám v Ekoboxu přijde deset produktů v nejvyšší kvalitně s ohledem na živností prostředí. Tedy bez plastových obalů, bez nebezpečné chemie a také bez návštěv přeplněných obchodů.

Změňte své návyky, buďte ohleduplní vůči vlastnímu zdraví i zdraví celé planety. Ekobox obsahuje pečlivě vybrané značky, které se shodují nejen s vizí o čisté a zdravé planetě bez odpadu a plastů, ale jsou také unikátní a stylové. Jednoduše se s nimi budete cítit a vypadat dobře.

zdroj: Organikk

Jak to funguje?

Každý druhý měsíc zákazník automaticky obdrží Ekobox s 10 produkty až ke dveřím – v září, v listopadu, lednu, březnu, v květnu a červenci. Jedno předplatné Ekoboxu je koncipováno pro jednu osobu na dva měsíce. 1% z každého prodaného boxu jde automaticky na podporu neziskových organizací, které bojují za záchranu naší planety. Svůj ekobox si každý může sestavit dle vlastních chutí a preferovaných vůní. Dopravu máte zdarma. Předplatné lze kdykoli zrušit. 

Co obsahuje jedno balení Ekoboxu?

1x zubní pasta Georganics

1x zubní voda na olejové bázi Georganics

1x zubní nit Georganics s příchutí máty

4 role prémiového toaletního papíru z bambusu Who Gives a Crap

1x bambusový zubní kartáček The Bamboo Brush Society

1x bambusové, vatové tyčinky do uší The Bamboo Brush Society (100ks tyčinek v balení)

1x přírodní deodorant 'Ku.tis

2x přírodní mýdlo Three Hills Soap

1x přírodní šampon Three Hills Soap 

zdroj: Organikk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram