Elegantní Monika Babišová v USA: Navštívila konferenci o udržitelné módě a setkala se s Trumpovými

Elegantní Monika Babišová v USA: Navštívila konferenci o udržitelné módě a setkala se s Trumpovými

Premiér Andrej Babiš má za sebou oficiální návštěvu Spojených států amerických. Na jeho cestách ho doprovázela i manželka s dcerou Vivien. Monika Babišová pak v rámci separátního programu navštívila spoustu zajímavých míst, k této příležitosti si s sebou sbalila i krásné outfity.

Melanie vs. Monika

Styl Moniky Babišové, ženy premiéra ČR Andreje Babiše, se pomalu ale jistě stává pověstným, a tak není divu, že minulý měsíc zahltil její Instagram i fotografie nádherných rób, které si s sebou vzala na oficiální cestu do USA. Zde nebyli Babišovi na oficiální návštěvě poprvé. Styl Moniky Babišové upoutal média právě při jednom z prvních setkání páru s prezidentským "Prvním párem USA" Donaldem a Melanií Trumpovými. Hojně se totiž psalo, že Monika svým outfitem trumfla i První dámu Ameriky.

Černá elegance na Valném shromáždění

Monika Babišová měla v USA poměrně odlišný program než premiér. Počáteční oficiality však měli manželé společné. Zúčastnili se totiž společné recepce pro prezidenty a premiéry, kteří se účastnili Valného shromáždění OSN. Monika Babišová pro tuto příležitost zvolila černé šaty pod kolena s tělovými dlouhými rukávy s puntíky a stylovým límečkem. K těmto šatům doladila pak i béžové doplňky včetně velkého skleněného prstenu. Jak již bylo řečeno, recepce se účastnil i americký prezidentský pár Donald a Melania Trumpovi. Melania Trumpová zvolila také černou barvu, konkrétně černý kalhotový kostýmek s podobným límečkem jako měla Monika.

Béžová manželce českého premiéra sluší

Dále měla Monika Babišová na programu návštěvu konference Fashion 4 Development, kde se mimo jiné setkala s manželkou tureckého prezidenta a první dámou Turecka Emine Erdoganovou. Fashion 4 Development je světová organizace, která se zasazuje o udržitelnost v módě. Na konferenci, kde hlavním tématem byla právě udržitelná móda, se oblékla do béžového kalhotového kostýmu od návrháře Michaela Kováčika. Béžové kalhoty kombinovala s černým topem, což nádherně ladilo k béžovému kabátku. 

Monika Babišová v patách módním trendům

Na návštěvu české školy T. G. Masaryka a setkání s českým neurologem Martinem Tolarem si manželka českého premiéra oblékla blankytně modré kostýmkové kalhoty s černou blůzkou a kabátek ve stejné blankytně modré barvě, který měla většinu času ležérně přehozený přes ramena. Moderní styl dodaly metalicky stříbrné střevíčky se špičkou v pravidelném tvaru V. V tomto outfitu navštívila také centrum pro matky samoživitelky ROCA a svého manžela doprovodila při oficiální návštěvě GE Global Research centra.

Šedá kráska

Méně barev pak zvolila pro účast na oficiálním smutečním aktu obětem 11. září. Zde se objevila po boku premiéra v šedých šatech s černý páskem. I v doplňcích zůstala konzervativnější - tmavé sluneční brýle, šedé boty na podpatku a na ruce si ponechala pouze hodinky v béžové a zlaté barvě.

Objektivně řečeno, Monika Babišová je skutečně ženou na svém místě. Svými outfity reprezentuje nejen sebe, ale vlastně všechny české ženy. Žena českého premiéra má styl, šarm a sleduje nejnovější módní trendy. Navíc nás zásobuje nespočtem fotek na Instagramu, a tak nám nezbývá, než se těšit na další a další inspiraci na @monikababisova.

Instagram: @monikababisova

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram