Emma Watson představuje novou ekologicky šetrnou kolekci značky Prada

Emma Watson představuje novou ekologicky šetrnou kolekci značky Prada

Módní dům Prada odhaluje novou kolekci Re-Nylon 2024, v jejímž čele stojí podmanivá Emma Watson, coby výrazný symbol udržitelnosti a nového módního směru značky v rámci ochrany oceánů.

S pozadím nekonečného oceánu ztělesňuje herečka Emma Watson ducha vědomého luxusu na pozoruhodných snímcích zachycených fotografem Willy Vanderperrem. Snímky kampaně jsou stejně přesvědčivé jako její ekologické poselství, přičemž herečka má odvážný pixie střih, který doplňuje elegantní a udržitelný design řady Re-Nylon. Se stejným střihem ztělesňuje Emma Watson i tvář nového parfému Paradox značky Prada.

Slipové šaty s oversized kabátem a nylonovou kabelkou tvoří jeden z hlavních snímků kampaně Re-Nylon. Na dalším snímku stojí herečka v modré košili s límečkem a dokonale sladěným páskem s celým kompletem. Každý kus je vyroben z ekologicky šetrných materiálů, které vyjadřují téma iniciativy Re-Nylon.

Kampaň představuje významný okamžik, protože odráží neochvějný závazek společnosti Prada k inovacím a ekologické odpovědnosti, která se přesně shoduje s jejím partnerstvím s UNESCO, aby se zasadila o ochranu oceánů. Tato kampaň je vyprávěním o změně, vzdělávání a akci. Prada přispívá do projektu SEA BEYOND každým prodaným kouskem z kolekce Re-Nylon. Jde o partnerství s Mezivládní oceánografickou komisí UNESCO s cílem vzdělávat a inspirovat další generaci v oblasti udržitelnosti a oceánské gramotnosti.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram