Emporio Armani v honbě za geometrickou přesností

Emporio Armani v honbě za geometrickou přesností

Značku Emporio Armani jsme v podzimní kolekci přistihli při zábavné hře s barevnou geometrií. Modré čtverce, zelené trojúhelníky a žlutá kola lítala všude kolem. A kam přistála, tam je přišili. 

Alespoň to tak působilo. Někdy byl vzor barevných geometrických útvarů vytištěn na látkách, jindy pár tvarů zdobilo náhodně rameno, kapsu nebo rukáv. Podzim 2016 byl jednou velkou hrou. S barvami. A tvary. Jenže geometrie nebyla tím hlavním, co měl Armani v hlavě, když črtal na papír novou kolekci. Zašel totiž mnohem dál. Celé pojetí směřovalo do budoucna. Sahalo po technologiích, počítačové grafice, vyspělosti a digitalizaci. 

Jenže rozpixlované geometrické tvary ani červené čtverce místo broží by nedokázaly natolik upoutat, pokud by jejich podkladem nebyly ty skvostné linie tolik typické pro pod značku Emporio Armani. A skvěle doplňovaly téma celé podzimní kolekce. Ostré, přímé a skoro až futuristické střihy nemohly být zvoleny lépe. Krátké áčkové minisukně, bundy na suchý zip, zajímavý detail na místo límce. Bylo to skvělé. Takhle chceme, aby vypadal podzim 2016!

vogue.com/fashion-shows

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram