Envy sport, to je kvalitní sportovní oblečení pro turistiku a alpining

Envy sport, to je kvalitní sportovní oblečení pro turistiku a alpining

Největší důraz je kladen na kvalitu, inovativní technická řešení a atraktivní design

ENVY-SHOP.CZ
Internetový obchod vznikl v roce 2007, jako „speciálka“ zaměřená na prodej kolobot Rolling&Skate. Tehdejší název byl http://www.botykterejedou.cz. Vzhledem k naší spolupráci s firmou ENVY jsme se rozhodli prodávat sportovní oblečení zaměřené především na turistiku, alpining a lyžování.

V dohledné  době bude naše nabídka rozšířena o další „NOVOU“ českou značku, která bude vhodná pro extrémní sportovce, tak pro sportovce profesionální i rekreační, ale také pro volný čas. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli změnit název eshopu na WWW.TRSHOP.cz

Něco málo o značce ENVY
Značka ENVY je na trhu již od roku 1999, kdy začalo testování první kolekce oblečení ENVY FERSH IDEA.

Svým zaměřením a vyváženou nabídku módních oděvů a doplňků jak pro extrémní podmínky, tak pro běžné využití v každodenním životě, pokrývá v současnosti prakticky celý trh s volnočasovým oblečením, s přihlédnutím na osobitý design.

Největší důraz je kladen především na kvalitu, inovativní technická řešení, atraktivní design a s dokonalým poměrem cena / výkon.

Designéři úzce spolupracují se špičkovými zahraničními desigovými studii a těmi nejkreativnějšími osobnostmi v oboru, díky čemuž vytvářejí elegantní, originální a trendy kolekce na základě aktuálních módních trendů.

Ve spolupráci se členy ENVY Extreme Teamu optimalizujeme vlastní technologie a zlepšujeme tak neustále naše produkty.

Vzhledem k vlastním vývojovým postupům nabízíme zákazníkům kvalitu srovnatelnou se světoznámými značkami za dostupné ceny.

Mezi naše zákazníky v současné době patří sportovně založení lidé, kteří dávají přednost před cenou hlavně kvalitě a technologickému zpracování a zejména odlišnosti.

SPORT DESIGN REBELS
Jde o slogan nebo chcete-li claim značky ENVY. Vystihuje ideu a motto, definuje cílovou skupinu pro kterou jsou produkty ENVY určeny.

ENVY je značka pro duchem mladé, sportovně založené spotřebitele, kteří mají smysl pro styl, módu a originální design.

Současně je hlavním posláním a cílem ENVY nabídnout nadstandartně kvalitní sportovní a volnočasové oblečení široké veřejnosti. ENVY vyrábí produkty z výjimečných materiálů za příznivou cenu, jsou tak dostupné a i běžný spotřebitel může dát přednost nápaditým a především kvalitním produktům ENVY před těmi řadovými.

 

Zdroj: envy-shop.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram