Exkluzivní minikolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania

Exkluzivní minikolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania

Vans a Vivienne Westwood? Nenapadá nás lepší kombinace. Trocha klasiky, trocha rebelie. A na světě je minikolekce šesti párů nepřehlédnutelných tenisek.

Značka Vans spojila své síly s módním domem Vivienne Westwood a vznikla tak kolekce obuvi, která oslavuje hravost, nespoutanost a nebojácný individualismus.

Jedná se o minikolekci Vans x Vivienne Westwood Anglomania, která obsahuje šest různých modelů kultovních tenisek Vans, které jsou zdobeny designovými prvky, potisky a grafikou z dílny Vivienne Westwood.

Model Sk8-Hi je z přírodně obarvené kůže a najdete na něm vyobrazení ručně psaného dopisu, který byl odeslán Vivienne Westwood. Nechybí na něm ani poštovní známka s vyraženým datem zahájení spolupráce.

Model Sk8-Hi Platform je pirátskou botou. Tu totiž Vivienne Westwood představila v roce 1981 ve své legendární kolekce Pirate. Nechybí kontrastní pásek přes nárt v béžové barvě, který byl opět obarven pomocí rostlinných barev.

Model Checkerboard Slip-On a kultovní šachovnicový vzor, který je tak typický pro značku Vans. Tento model je doplněn výrazným nápisem DESTROY. Vivienne Westwood přispěla svou myšlenkou ke zvětšení čtverců a jejich natočení do diagonály

V této mini kolekci také najdete model Style #53, který se zrodil v 90. letech. Jedná se o nazouvací tenisky, které na první pohled vypadají jako loafers. Jsou z černého semiše s vyvýšenou podrážkou a nepřehlédnutelným logem Vivienne Westwood.

Celou tuto kolekci Vans x Vivienne Westwood Anglomania také doplňují modely Old Skool a Authentic. Vínově červený Old Skool je vytvořen kombinací plátna a semiše s gumovou podešví. Nízký model Authentic je v nepřehlédnutelné nebesky modré barvě s autorskými blesky. Na obou modelech nechybí monogram „VW“.

Kolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania bude k dostání od 20. září v kamenných prodejnách a na webu Vans.com a VivienneWestwood.com. 

vans.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram