Fascinující Gaetano Perrone vdechl své zimní kolekci obuvi ducha haute couture módy!

Fascinující Gaetano Perrone vdechl své zimní kolekci obuvi ducha haute couture módy!

Každé jeho boty jsou tím, co z vás udělá mystickou femme fatale

Návrhář obuvi Gaetano Perrone patří mezi největší obuvnické vizionáře dneška. Nejenže překvapuje vlastními kolekcemi, ale má možnost se chlubit také prací pro takové módní domy, jakými jsou Salvatore Ferragamo, Kenzo, Sergio Rossi či Christian Dior.

Jedno z nejdůležitějších období jeho tvůrčí kariéry je však spojeno s prací pro značku Alexander McQueen. Dokonalé propojení vintage prvků připomínajících staré časy módy a futuristických detailů pomohlo vzniknout sbírkovým perlám v kolekcích obuvi Alexander McQueen. Luxus v nejvyšší formě přináší i poslední kolekce Gaetano Perrone pro letošní zimu 2012.

Fantasy modely s extraordinární konstrukcí musí oslovit každého. Modely obuvi pro letošní zimu si hrají s barvami, materiály i extravagantním zdobením. Hladším botám nechybí alespoň okrasné štepování či malá ozdůbka. Všechny boty mají stejně vysoký štíhlý podpatek. Na některé podpatky návrhář rovněž umístil zdobení. Na dvou modelech exkluzivních plesových lodiček dokonce jakoby na podpatku umístěná ozdobná kulička podpatek ztenčovala do tloušťky jehly.

 

Zdroj obrázků: GaetamoPerrone.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram