Fascinující podzimní boty Joanne Stoker přináší módně plněný podpatek!

Fascinující podzimní boty Joanne Stoker přináší módně plněný podpatek!

Kolekce Wuthering lights a Joanne Stoker přicházejí s novým stylingem bot 

Nový obuvnický talent, londýnskou návrhářku Joanne Stoker, jsme vám již představovali spolu s její jarní kolekcí. Podzimní kolekce je stejně uchvacující a proto byste si ji neměli nechat ujít. Jmenuje se Wuthering lights a Joanne Stoker v ní přichází s novým stylingem bot na již zavedených tvarech podpatků, ale také s pro sezónu novým plněným podpatkem.

První, co jsi na krásných botách všimneme, je jejich základní tvar. A ten z velké částí tvoří tvar podpatku, případně dnes také platforma, která nám pomáhá nosit podpatky ještě vyšší, než jsou technicky nositelné bez platformy. Na několika fascinujících podpatcích staví své kolekce již několik sezón také anglická návrhářka módní obuvi Joanne Stoker.

A i když v této sezóně nepřichází s žádným novým světoborným tvarem, efektně vypadají již použité hranaté podpatky, které tentokrát návrhářka zajímavě vyplňuje. Kolekce obuvi Joanne Stoker doprovází také zdařilé módní lookboky. Na promofotkách pózují modelky jako femme fatale v botách návrhářky.

 

Zdroj obrázků: Joannestoker.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram