Fashion Island otevřel v pražské Černé růži nový ráj plážové módy – nabídne luxusní plavky i plážové oblečení!

Fashion Island otevřel v pražské Černé růži nový ráj plážové módy – nabídne luxusní plavky i plážové oblečení!

V pražské pasáži Černá růže přibývá další velice zajímavý obchod

Akce k otevření butiku se konala ve vestibulu pasáže Černá růže, kde byl také prostor pro módní přehlídku a taneční vystoupení dvojnásobné mistryně ČR v salse Moniky Bartošové. Vystoupení bylo divoké a všechny dobře připravilo na následující módní přehlídku, která byla opravdu skvělou podívanou.

Modelky jako Eliška Bučková, Miss Earth Tereza Fajksová nebo Vícemiss Bohemia Taťána Šedivá se postaraly o to, aby vše vypadalo dokonale. Jejich svůdná těla ve spojitosti nádherných plavek, nenechala žádného muže klidným. Musíme přiznat, že i my jsme možná sem tam měly pusu trochu více otevřenou než obvykle. Všechny plavky na přehlídce byly originálně zpracované, zdobené, barevné, zkrátka nepřehlédnutelné.

Nechte se inspirovat v jakých plavkách můžete v létě zářit!
Všechny značky, které butik Fashion Island nabízí, jsou opravdovou špičkou v oblasti plážového oblečení a plavek. Plavky značky Paradizia jsou ve světě prezentovány v takových časopisech jako je třeba Vogue. Plavky značky Saha se zase vyjímají v časopisu Instyle nebo Sports Illustrated a plavky Sabz třeba ozdobily stránky světových edicí Cosmopolitanu nebo Elle. Pravidelně kolekce těchto značek představujeme i na stránkách našeho magazínu Moda.cz a pro vás čtenáře je příjemné, že si je nyní můžete koupit i u nás v České republice a dokonce už nejen přes internet, ale také v pražském kamenném butiku.

Saha, aneb jak být jako kolumbijská kráska!
Plavky Saha patří mezi nejprestižnější kolumbijskou značku plavek. V jejich modelech se budete cítit pohodlně, elegantně a zároveň uděláte dojem! Kolekce léto 2013 přináší zemité barvy i romantickou krajku. Plavky Saha jsou zeštíhlující, rychleschnoucí a rezistentní na chlór. Jejich modely jsou divoce barevné s širokou kombinací různých stylů a módních prvků. Zkrátka v těchto plavkách ovládnete celou pláž nebo koupaliště!

V plavkách Sabz žádnému pohledu neunikneš!
Plavky Sabz jsou luxusní a nejprodávanější plavky v USA a Jižní Americe. Každý kousek nabízí velice originální pojetí a prvky, které dělají působivý a neotřelý dojem. Hlavní sídlo společnosti Sabz se nachází v Peru odkud míří do zemí celého světa. Nedivíme se, že je jejich prodejnost tak vysoká, stačí se podívat na jejich modely a musí vám být hned jasné, proč tomu tak je! Paradizia vám ukáže co s plavkami dokáže! Třetí značka, kterou butik Fashion Island prodává, je Paradizia swimwear, která nabízí dámské plavky, ale také plavky dětské.

Celá kolekce plavek 2013 je inspirována kolumbijskou přírodou. Luxusní tkaniny obejmou kůži, zpevní křivky a vytvoří z vaší postavy nádhernou siluetu. Všechny modely této značky jsou originálně pojaté, nabízí kombinaci stylů a různá provedení, na jedno rameno, bez ramínek, nastavitelné trojúhelníky a další.

Plavky Paradizia si zkrátka zamilujete! Musím se přiznat, že jsem plavkám z butiku Fashion Island opravdu podlehla. Všechny modely jsou neotřelé a nabízejí nové styly, které u nás nejsou k dostání a jsou zase novým osvěžením letní kolekce 2013. Zkuste být také jiná a navštivte butik Fashion Island v pasáži Černá růže! Určitě nebudete litovat!

 

Zdroj obrázků: Fashion Island

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram