Fashion MUST HAVES: Prosinec - proč ho nezkusit v pastelech?

Fashion MUST HAVES: Prosinec - proč ho nezkusit v pastelech?

Podle obrázkových knížek do 24. všechno zamrzne a budou poletovat bílé vločky. A kdyby ne - zkusme se do zelenkavé, bílé a bledě modré obléci. 

Obrázek Ladovské zimy je idylický - bílé sněhové vločky, jemně modravý mráz a mlhavý opar. Ale my víme, že dávno takto naše zimy nevypadají. To nám ovšem ani trochu nezabránilo ve výběru prosincových MUST HAVES. Inspirovali jsme se lehkým tónem modré a zelené a vybrali pro Vás TOP kousky, které by v prosinci rozhodně stály za zvážení. Jdeme na ně!

 

Vynechali jsme oblečení a zaměřili se spíše na doplňky. Třeba na statement náhrdelník z F&F, který nás dostal kombinací stříbra s pastelově modrými kamínky. Nádherně bude vypadat s crossbody kabelkou z Marks&Spencer ve stylu vintage. Jakmile vyjdeme ven, dává se do nás zima - zachumlejte se do příjemného mint šátku z H&M a jelikož mráz je opravdu nepříjemný, vybrali jsme pro vás tento měsíc hned dvě čepice! Ta zelenkavá z F&F se bude krásně hodit ke zmiňovanému šátku, ale rozhodně zaujmete v bambulkové čepici z eshopu zoot.cz. Na pohodlné večery u televize pak nesmějí chybět chundelaté ponožky z M&S. 

pinterest.com ; zoot.cz ; marksandspencer.com ; ffmoda.cz ; hm.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram