Fashion MUST HAVES: Říjen zachumlaný do nádechu pozitivní tyrkysové

Fashion MUST HAVES: Říjen zachumlaný do nádechu pozitivní tyrkysové

Říjen je po zážitkovém létu plný prvních plamínků voňavých svíček, studených přeháněk, buclatých hrníčků a teplých svetrů. Naše MUST HAVES vás tím vším s radostí provedou.  

Většina z nás nemá chuť na pastelové tóny ani neonky - vždyť přišel podzim. Tomu do noty více hrají neutrální tóny. Žíhavá pouzdrová sukně v šedé je tím základním basic kouskem letošního podzimu. Pouzdrový střih sám o sobě je totiž v roce 2015 jen stěží možné přebít a je třeba nechat mu prostor. My si oblíbili tuhle pouzdrovku z Orsay, kde jich mají ale ještě mnooohem víc než jen tuto. S neutrální bílou v podobě žensky střižené halenky jsme z nich vytvořili nerozlučný pár.   

Společně se vzorovaným šátkem z H&M jsme celý otufit zachumlaly do tyrkysového kardiganu, který dokáže během října bez problému nahradit kabát. Na nohu patří pořádné podpatky, dokud ještě není na chodnících námraza nebo nás nepotkávají každodenní deště. Kotníkové kozačky od Lasocki, ale vydrží i pár nečekaných přeháněk a pevná podrážka zajistí, abyste jen tak neuklouzla. A až vyrazíte na své první letošní vánoční nákupy, šedá Obag vás doprovodí a zajistí, že všechny dárky (pro blízké) a podzimní nákupy (pro vás) budou kam uložit. 

My se na říjen těšíme. I na všechno, co přinese. 
Na propršená rána, líná dopoledne s kávou a večerní toulavé procházky setmělými ulicemi. O tom říjen je. 

Tak ať stojí za to!

zoot.cz ; hm.com ; pinterest.com ;
ccc.eu ; lindex.com; orsay.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram