Festivalová sezóna je za rohem, Converse odtajnilo první kousky ze své letní kolekce

Festivalová sezóna je za rohem, Converse odtajnilo první kousky ze své letní kolekce

Letní, festivalové novinky určené nejen pro venkovní radovánky při poslechu skvělé hudby, ale také kolekce inspirovaná boho stylem s romantickým nádechem je tím, co oblíbená značka obuvi na letošní léto připravila.

A co tedy můžeme očekávat? Trojici nových modelů Converse z festivalové edice Daisy Crochet. Látkový vršek u všech modelů má jemnou výšivku spolu se zlatými detaily v logu a speciálními kovovými očky na tkaničky také ve zlaté barvě. Vyvýšené podrážky pak zajistí ten nejlepší výhled na koncertu.

První bílá verze je ikonický tvar Converse Run Star Hike Platform s výraznou hvězdou na patě. Hodí se k jakémukoliv festivalovému stylingu a vkročíte v nich do léta hravým krokem. Starosti si nebudete dělat ani v růžové výšivce Chuck Taylor All Star Move Platform. Ty mají zajímavě zvlněnou podrážku a ultra pohodlné řešení pro bezstarostné celodenní nošení. Do třetice je k mání snížená verze Chuck Taylor ve sněhově bílé verzi.

Něžnost spojená s výrazným stylem, to je první festivalová Converse novinka. Vše najdete na novém českém eshopu značky, kde jsou k dostání i všechny limitované kolaborace Converse. A teď už hurá vybírat, který festival si letos nenecháte ujít. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram