Fler je plný puntíkatých evergreenů

Fler je plný puntíkatých evergreenů

Fler vám představuje výběr módních doplňků s tímto oblíbeným vzorem

Puntíky jsou ever green, tečka. Nebo tedy puntík.
Připravili jsme proto výběr módních doplňků s tímto oblíbeným vzorem. Mnohem víc jich ale najdete na Fleru po zadání hesla puntíky.

Puntíkatá paráda v pryskyřici
Začínáme nejoblíbenější kategorií na Fleru a tou jsou šperky. S puntíkatou autorskou grafikou pracuje třeba kmathova a její šperky zvednou náladu na první pohled.


    Prsten: 129 Kč                 Náušnice: 101 Kč

Vlasy plné puntíků
Stačí puntíkovaný detail, abyste dodali outfitu na optimismu. A když ten detail umístíte na hlavu, bude jisté, že si ho každý všimne (a pochválí).


  Kovová čelenka s buttonky - 66 Kč     Zelená čelenka s ptáčkem - 350 Kč

Puntíky do ruky
Kategorii puntíkatých kabelek zastupuje FuFu Design s kabelkou, která je jeden velký kulatý puntík. Pokud nemáte rádi žlutou, v nabídce je v pěti dalších barevných provedeních.

 
FuFu kabelka 1 250 Kč         

Tašky nacpané puntíky
Málokomu se všechno vejde do malé elegantní kabelky, i když se o to všichni tu a tam snažíme. Chce to prostě pořádnou tašku nebo brašnu, kam se kromě puntíků nacpe i notebook, knížka pro dlouhou chvíli a spousta dalších nezbytností.


     Černá taška: 750 Kč            Hnědá brašna: 1490 Kč

Fler.cz je virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky - šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii. Fler.cz je zkrátka ideální místo pro každého, kdo si chce udělat radost a těší ho pocit, že nikdo jiný nebude mít tu samou věc. Server  Fler  se stal centrem uměleckého internetového dění s návštěvností až 100.000 návštěvníků denně a obratem přes 200 miliónů korun ročně. Za dobu existence Fleru se prodalo už 7 milionů výrobků, uměleckých děl, módy a designu.

Byla by však chyba redukovat Fler na místo sloužící čistě k nákupu a prodeji originálů. Na Fleru najdou uživatelé mimo komfortních prodejních funkcí (přehled objednávek, fakturační, poptávkový, reklamní systém apod.) také komunitní prostředí s rozvinutými službami sociální sítí (diskuse, kluby, kreativní televizi, systém oblíbenců apod.).

Zdroj: fler.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram