Flexibilní a měkká barefoot bota na celodenní nošení do města

Flexibilní a měkká barefoot bota na celodenní nošení do města

Zdravé obouvání dostává každým rokem nové rozměry. Ne jinak je tomu u celokožené obuvi na tkaničku OXFORD. Nadchne vás svým designem, ale i maximálním komfortem díky ručnímu zpracování.

foto: se svolením Rock Spring

Jestli patříte mezi fanoušky zdravého obouvání, tahle novinka vás rozhodně osloví. Velmi elegantní styl i zpracování materiálů vám dopřává botě maximální komfort i na celodenní nošení do města. Stélka boty má navíc antialergenní mikrovlákno a svršek z kůže, která pochází z nejlepších portugalských koželužen, je velmi poddajný, měkký, má velkou absorpci a přirozenou kresbu a barevnost.

Zdraví prospěšná bota, která je zároveň velice pohodlná přináší mnoho benefitů. Pokud jste se do „bosého“ obouvání ještě nezamilovali, měli byste to udělat co nejdřív. Barefoot boty kladou důraz na přirozenou funkci nohy, tak jak nám ji stvořila příroda. Nohu tyto boty neobepínají, právě naopak. Vepředu, vzadu i na bocích je dostatek prostoru, aby se při chůzi zapojily všechny svaly. Ty jsou často v těsné botě velmi omezené a noha pak zapojuje jen část z nich. Díky správnému obouvání můžete předejít nejenom deformacím nohy, ale také se zbavit bolesti zad a bolestí v kříži, které jsou s nesprávnou chůzi neodmyslitelně spjaty. Barefoot milují i sportovní nadšenci, proto je celodenní nošení jasnou volbou.

foto: se svolením Rock Spring

Premium barefoot obuv OXFORD je novinkou v nabídce e-shopu Rock Spring, který se zaměřuje na zdravé obouvání. Jedná se o 100% portugalský rukodělný výrobek včetně prémiové kůže, stélky i podešve. Podešev s ochrannými okraji po celém obvodu je 4,5 mm vysoká z maximálně pružné a lehké tepelně zpracované gumy, zároveň je protiskluzová s vysokou přilnavostí k povrchu. Pocit pohodlí pak zvyšuje i to, že je na obuvi minimum šití.

Můžete vybírat základní, ale také barevný a hravý design OXFORD bot, který vás pohodlně provede celým dnem. Široký výběr velikostí i profesionální přístup k zákazníkům je základní myšlenkou barefoot e-shopu Rock Spring.

foto: se svolením Rock Spring

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram