Flowbase představuje kosmetiku budoucnosti

Flowbase představuje kosmetiku budoucnosti

Francouzská rodinná firma Balade en Provence vytvořila unikátní odličovací olej v tuhé formě. Malý kulatý pomocník, který se vejde do každé cestovní taštičky, dokonale pleť vyčistí a zároveň účinně odlíčí i voděodolný make-up a řasenku.

 

Tak dlouho jsme hledaly kosmetiku, která byl byla šetrná k pleti i životnímu prostředí a mohla nás doprovázet na cestách, až jsme ji našly.

Náš příběh začíná cestou na veletrh a vylitým šampónem v kufru. A všudypřítomnou energií dědy Luďka, experta na technologie čištění vody, který nám vždy kladl na srdce, jak důležité je vodu pít, ale i chránit. Díky němu jsme pochopily, jak dokonalá je water-free beauty. Proč právě BIO kosmetika bez obsahu vody?

BIO tuhý odličovací olej v kostce od Balade en Provence je ideální na cesty!

Tato kostka v sobě kombinuje růžový jíl, který jemně čistí a oleje z jojoby a bílé lilie, které jsou známé pro svůj zklidňující a vyživující účinek. Tak aby pleť po jeho použití zůstala hydratovaná a vláčná. Díky nulovému obsahu vody poskytuje efektivní a přitom velice jemnou péči a hydrataci i pro velmi citlivou pleť. Ručně vyrobený pomocí studeného procesu, v certifikované BIO kvalitě a kompostovatelné krabičce a je tudíž zero-waste.

 
K dostání na www.flowbase.cz za 235 Kč

 

Použití tuhého odličovacího oleje Balade en Provence:

Zahřejte kostku třením v rukou, přiložte ji k pleti a krouživými pohyby jemně masírujte pleť. Olej stáhněte pomocí odličovacího tamponu a případně pleť dočistěte vodou.

 

BIO Zvláčňující tuhý hydratační noční krém

Tento noční krém v kostce od Balade en Provence je díky svému charakteru naprosto unikátním produktem.
Neobsahuje ani kapku vody a přesto má výborný hloubkově hydratační a zvláčňující účinek pro všechny typy pleti. Ručně vyrobený pomocí studeného procesu, v BIO kvalitě.

 

Hydratační noční krém

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram