Francouzská značka MATIS Paris

Francouzská značka MATIS Paris

Špičková francouzská značka MATIS Paris příchází s novým přípravkem

Nejen ošetřená, ale i barevně sjednocená pokožka bez jakéhokoliv kazu – to je vizitka každé moderní ženy bez ohledu na věk.

Aby tomu tak bylo vždy, přichází špičková francouzská značka MATIS Paris s novým přípravkem zaměřeným na klientky, které od svého make-upu očekávají, že jim pomůže pokožku nejen barevně sjednotit, ale i vyhladit, vypnout a dodat jí zářivě zdravý vzhled.

Odpovědí na jejich požadavky a přání je nový QuickLift – rozjasňující make-up, který kombinuje dvě nejefektivnější aktivní složky v boji proti předčasnému stárnutí, čímž násobí účinek běžné protivráskové péče.QuickLift obsahuje kyselinu hyaluronovou pro hydrataci a vyplnění a Quick´Lastine s extraktem z kopru zlepšující strukturu elastických vláken pro dokonalé vypnutí pokožky. Navíc má v sobě obsažen i pudr se světloodrážejícími mikročástečkami perleti pro okamžité rozjasnění pleti.

Nový make-up s příjemnou texturou se snadno aplikuje. V nabídce je trojice barevně vyvážených odstínů:
Light Beige 
Medium Beige
Dark Beige

Aplikace: naneste make-up, o velikosti přibližně lískového oříšku, na klíčové partie (čelo, tváře, nos, brada) a konečky prstů jej jemně rozetřete po celém obličeji ve směru od středu k jeho vnější části.
QuickLift je dokonalým pomocníkem pro ženy, které chtějí řešit první známky stárnutí (linky, vrásky, povadlá pleť), a je vhodný pro všechny typy pokožky. Zlepšuje účinek protivráskové péče, vyhlazuje, sjednocuje, hydratuje, zlepšuje elasticitu a celkově pleť rozjasňuje.

Zdroj:Fann.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram