Giambattista Valli plní sny Hollywoodu!

Giambattista Valli plní sny Hollywoodu!

Je to jako návrat do starých slavných časů Hollywoodu

Je to skutečný mistr luxusu. Giambattista Valli dokáže i z prachobyčejného kalhotového kostýmu minimalistického vzhledu vykouzlit luxusní outfit. Stačilo použít krepové květiny aplikované od ramen až po zápěstí na vrchní straně rukávu.

Tak málo potřeboval Valli, aby z nezajímavého modelu vykouzlil model vhodný na Haute Couture přehlídku. (Tento model najdete v naší fotogalerii).

Snová kolekce Haute Couture v podání Giambattista Valli
Něžná krása je do modelů oblečení z kolekce vepsaná různými způsoby. Puntíkovaným asymetrickým šatům ji dodává „obláček“ látky aplikované na jedno rameno, růžové šatičky něžně zdecentňují „ milosrdné“ aplikované kvítka na sukni, jež ukryjí nahotu. Krajka, průhledný tyl, našité něžné elementy, to vše dává kolekci Giambattista Valli právo nazývat se Haute Couture!

Vrcholem kolekce je pak velká večerní toaleta v růžových valérach, kde úzké šatičky se živůtkem bez ramínek doplňuje obrovská a díky vzoru tkaniny neopakovatelně efektní vlečka. Vše ještě umocňuje účes s textilní aplikací. Která herečka v nich dorazí na letošního Oscara?

 

Zdroj obrázků: Giambattistavalli.com, Google.com, Style.com, internet

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram