Giorgio Armani přichází s unikátními novinkami v kosmetice. Vyzkoušejte i vy stíny s kuličkami!

Giorgio Armani přichází s unikátními novinkami v kosmetice. Vyzkoušejte i vy stíny s kuličkami!

Armani ve své podzimní kolekci kosmetiky propojí mnoho aspektů

Linda Cantelo, světoznámá make-up artistka Giorgio Armani Beauty, rozšířila oblíbenou škálu očních stínů Eyes To Kill Intense, a to dokonce o šest odstínů. Nová paletka Face & Eyes je vytvořená ve dvou barevných stupních a každá z nás její pomocí vytvoří neodolatelné denní i večerní líčení.

Limitované paletky tvoří elegantní černá balení, která v sobě ukrývají dvě patra. V jednom z nich je pudrová tvářenka, která pomocí drobných perleťových částic rozjasní pleť a podtrhne rysy tváře, ve druhém pak oční stíny ve fascinujících barvách, jenž díky modrofialovým a hnědozeleným tónům zvýrazní oči. Paletka se vejde do kterékoli dámské kabelky, což každá z nás jistě ocení. Svůdnost zajišťují perleťové odstíny. Paletky obsahují šest perleťových odstínů Eyes To Kill, které každému pohledu dodají svůdnost. Každý z nich se vyznačuje svými proměnami v závislosti na světle. Jejich jemná textura dokonale přilne k citlivé pokožce očního víčka a vytvoří smyslný efekt. Unikátní novinkou jsou krasohledové perličky. Oční stíny Eyes To Kill jsou vytvořené pomocí technologie tzv. krasohledových perliček, které byly vyvinuté v laboratořích skupiny Giorgio Armani. Vytvářejí iluzi barvy s proměnlivými odlesky, které závisí na směru dopadu paprsků světla. Barvy tedy nikdy nejsou takové, jaké vypadají na první pohled. S každým pohybem řas tak rozehrajete hru optické iluze.

Co paletky obsahují?

Paleta číslo 1 Pudrová tvářenka Rosy Blush Tři oční stíny: kouřová fialová, opálově modrá a saténově modrošedá
Paleta číslo 2 Pudrová tvářenka Light Pink Blush Tři oční stíny: měděná dřevitá, měňavá nefritová a mořská zelená

Nesmíme zapomenout na rty

A čím zkrášlit rty? Vyzkoušejte některou z rtěnek Rouge d’Armani Vibrations. Ty jsou vytvořené v barvách planých plodů a pokožky rozpálené sluncem. Použity byly i na přehlídkovém mole Armani a to je posunulo mezi zásadní trendy pro letošní podzim.

 

Zdroj obrázků: L´oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram