Gisele Bündchen jako královna denimu brazilské značky Colcci

Gisele Bündchen jako královna denimu brazilské značky Colcci

Působivá kampaň vztahující se na zimu 2024 oslavuje všestrannost a nadčasovou přitažlivost džínoviny. Blond supermodelka v kombinaci s brazilskou značkou vyzařuje dokonalou směsí nenucené smyslnosti.

 

Opětovná spolupráce brazilské značky Colcci, která se specializuje na džínové kousky od triček až po šaty, sukně i boty. Colcci je jednou z předních brazilských módních značek, která již po několikáté spolupracuje se supermodelkou Gisele Bündchen.

Kampaň, natočená v retro interiéru auta, představuje inovativní přístup značky Colcci k džínovině s jedinečnými texturami a úpravami. Gisele je vidět v několika výjimečných kouscích, včetně zkráceného body, džínsů s bočními průstřihy i sametově zdobeném denimu.

Krásná modelka přijímá sexy pózy v interiéru auta jakoby byly stvořené přímo pro ni. Ukazuje tak nejenom jedinečné módní kousky, ale i to, že věk je jenom číslo a že značka Colcci dobře ví, na kterou modelku vsadit. 

Proužky a další detaily dodávají tradičnímu džínovému oblečení moderní šmrnc. Tato kampaň navazuje na nedávné představení Gisele v podzimní kampani značky Colcci a letní kampani Balmain a znovu potvrzuje její pozici dominantní síly v módním průmyslu.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram