H&M představilo novou podzimní eleganci 2012 pro muže: zkracuje kalhoty a sází na módní gesta!

H&M představilo novou podzimní eleganci 2012 pro muže: zkracuje kalhoty a sází na módní gesta!

Po dámském lookbooku H&M vám nyní představíme pánský. 

Po dámském lookbooku H&M vám nyní představíme pánský. Je o pánské outfity určené pro letošní podzim 2012. Přestože kolekce pánského oblečení není ve srovnání s dámskou kolekcí zdaleka tak zářící různými třpytkami, flitry a skleněnými kamínky, ani o té pánské nelze říct, že by byla barevně nenápadná nebo s absencí jakéhokoliv třpytu.

Podzimní oblečení pro muže H&M se obléklo do barev podzimu japonských javorů. Zářící červená je kombinovaná s bordó a oranžovožlutou na jediném outfitu. Taková přemíra teplých barev nebývá u pánských oděvů vůbec samozřejmá a své příznivce si jako celek bude muset spíše hledat. Těžko si ve svém okolí dokážu teď z fleku vybavit muže, který by se bez obav vrhnul do této kombince barev na oblečení a to přestože jí nelze nic vytknout a dokonce ji mohu charakterizovat jako zdařilou.

Barvy podzimu inspirované přírodou však nekončí jen u směsice teplých barev na pánském oblečení. Kombinovat můžete teplé barvy například s tmavě zelenou. I tady je jasná paralela s přírodou, kdy na pozadí stálezelených jehličnanů barvou hrající listnáče ještě více vyniknou ve svých kouzelných barvách.

Podzimní pánské trendy H&M na podzim zkracuje pánské kalhoty a vyhrnuje vše, co lze! Módní řetězec H&M nám mužům na podzim nabídne kalhoty ve zkrácené podobě, tzv. havlovky. Ty se nosí na džínsech, samostatných kalhotách i v kombinaci do obleku. Pokud jsou například džínsy kratší, HM-ko je doporučuje vyhrnout a to bez problému i s ohrnutím vysokým 15 cm. V sezóně podzim 2012 se v H&M nebudou ohrnovat jenom kalhoty. Vyhrnuje se i další oblečení: rukávy na saku, rukávy na košili nebo límec na kabátu. A vše je tomu přizpůsobeno, takže když si vyhrnete například límec na kabátu, ukážete kontrastní podšití límce, které je dobré mít ladící s některou další části vašeho outfitu.

Zatímco dámská kolekce oblečení H&M byla leskem a honosností prošpikovaná celá, u pánské módní kolekce se lesklé oblečení objevilo jen decentně. Leskem se třpytí stříbrné kalhoty nebo metalicky tmavě zelený pánský svetr. H&M nabídlo v podzimním lookbooku casul eleganci, kterou podporují také použité materiály: flauš, tvíd a vlněné tkaniny. sportovní bundu, kterou nosíte v zimě na lyže či na snowboard, nechte raději až do té doby, co si vyrazíte na sníh, zavřenou ve skříni. Příliš módní parády s ní totiž neuděláte. Oblečte si kabáty, bundy, saka nebo bundokošile z těžkých tkanin.

H&M módní pravidla pro pánské oblečení v sezóně Podzim 2011
Noste kalhoty v délce nad kotníky. Ohrnujte: límce, rukávy na košili, rukávy na saku, džínsy. Kombinujte teplé podzimní barvy. Inspirujte se barvou podzimních javorů. Kravaty noste úzké: nebojte se ani jednobarevné černé úzké kravaty. Přidejte stopové množství lesku: stříbrnou nebo metalické tmavé odstíny. Vsaďte na módní gesta Chcete vypadat elegantně? H&M naznačuje, že máte vsadit na módní gesta.

A k tomu potřebujete to správné oblečení a módní doplňky. Proto HM-ko vybavilo černé pánské rukavice zipem na zápěstí, který si můžete elegantně popotahovat. Proto mají mít vaše kalhoty zajímavě řešené šle nebo proto máte mít límec kabátu podšit kontrastní látkou, aby vaše módní gesto, kdy si zvednete límec kabátu, bylo ještě působivější.

 

Zdroj obrázků: materiály a lookbook H&M

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram