H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

zdroj: archiv H&M

Pohodlí je to první, co doma hledáme. Toužíme se cítit příjemně, ale často také stylově. Kolekce Yrsa Daley-Ward x H&M je tomu věrným odrazem. Limitovaná edice pohodlného oblečení vytvořená značkou H&M ve spolupráci s mladou umělkyní odráží citáty z její poezie.

zdroj: archiv H&M

Kolekce je vyrobena z materiálů udržitelnějšího původu a její část je již dostupná na stránkách značky HM.com. Na vybraných kouscích jsou vytištěny citáty převzaté z básní Yrsy Daley-Ward - „If you have to fold to fit in, it ain’t right“(„Jestli se musíte poskládat, abyste se do toho vešli, tak to není ono“) nebo „Here will always be your heart“ (“Na tomto místě navždy bude bít vaše srdce“). Mezi klíčové kousky patří béžové bermudy s mikinou se sloganem, oversized trička, bezešvé topy, mikiny s kapucí. Kolekce je vyrobená z udržitelnějších materiálů, jako je organická bavlna, eko viskóza a recyklovaný polyamid.

zdroj: archiv H&M

„Byli jsme inspirováni básněmi Yrsy Daley-Ward, které mají hloubku a díky kterým můžeme posílit naše sebevědomí v tomto nelehkém období, které kvůli pandemii prožíváme. H&M sdílí tyto ideály a bylo naší výsadou spolupracovat na kolekci, která prosazuje tyto pozitivní hodnoty, říká Maria Östblom, Head of Design Womenswear H&M.

Střihy v kolekci jsou vytvořené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí. Barevné tóny holubí šedé a světle béžové dodávají uklidňující pocit, šalvějová zelená zase vyvolává pocit tepla. Hlavní postavou celé kampaně bude právě Yrsa Daley-Ward, která bude šířit své odkazy plné naděje a posílení postavení žen prostřednictvím řady video spotů.


                                                                                                                                      zdroj: archiv H&M

Zdroj: archiv H&M

 

„Spolupráce s H&M na této pohodlné kolekci z udržitelných zdrojů byla skvělá! Doufám, že tato kolekce potěší všechny, kteří ji budou nosit, že moje citáty budou blízká jejich srdci. Chtěla jsem přes ně dodat lidem sílu a sebevědomí k dosažení jejich snů. Protože my sami jsme našim životním dílem,“popisuje Yrsa Daley-Ward.

zdroj: archiv H&M

zdroj: archiv H&M

zdroj: archiv H&M

zdroj: archiv H&M

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram