Hailey Bieber je hlavní hvězdou nové kampaně značky Levi’s

Hailey Bieber je hlavní hvězdou nové kampaně značky Levi’s

Levi’s vstoupil do zimní sezóny spolu s Hailey Bieber a ukázal, o čem by následující měsíce měly být – o nenucenosti, sofistikovaných střizích a lásce k módě a originálnímu stylu.

Kampaň nafotil fotograf Stevie Dance a představuje dva oblíbené modely Hailey Bieber – džíny 70s High Rise a kalhoty Math Club Slacks.

Značka Levi’s představila novou zimní kampaň. V hledáčku fotografa Stevieho Dance se jako její tvář objevila Hailey Bieber, která oslavuje její vlastní recept, jak si hrát se stylingem ikonických Levi’s modelů. Jejími favority jsou džíny 70s High Rise a kalhoty Math Club Slacks. Celá kampaň je hravá a uvolněná stejně jako styling samotné Hailey. Ta miluje vypasované siluety i oversized pohodlnost, kterou Levi’s nabízí. 

Zimu ovládnou sedmdesátky

Už několik sezón vládnou džíny s vysokým pasem světovým módním trendům. Levi’s načerpal inspiraci z Orange Tab archivů a navrhl novou řadu Levi’s ‘70s HIGH. „Jsme nadšení, když vidíme, jak si lidé dokážou vyhrát s novými styly inspirovanými 70. léty. Naše nové modely High Slim Straight a 70s High Flare vzdávají hold Levi’s Orange Tab střihům ze 70. let, ale současně si uchovávají pocit současnosti,“ říká Jill Guenza, vedoucí ženského designu značky Levi’s. Hlavní roli hraje super vysoký pas se zipem, který najdete v obou modelech této cool řady - 70s High Slim Straight a 70s High Flare. 

‘70s High Flare představuje symbol 70. let, kterým je rozšiřující se nohavice. Vzdává hold původnímu Orange Tab střihu a pracuje s rovnou nohavicí, která se od kolene dolů rozšiřuje a končí na vršku boty. Jde o hozenou rukavičku všem minulým sezónám s ustřiženými džíny a skinny kalhotami. Fungují skvěle například s retro teniskami.

‘70s High Straight přináší čistší a klasičtější look, který má končit těsně nad botou. Mají stejné prvky jako jejich zvonové sestry, ale od kolene dolů si drží rovný střih. Stále silně evokují estetiku 70. let díky čerpání z dědictví Orange Tab.

Všechny modely jsou vyrobeny z moderních a udržitelných materiálů, přesto si zachovávají vintage kouzlo díky detailům inspirovanými Orange Tab jakými jsou například kapsička na mince, výrazné prošívání a specifické zdobení zadních kapes. Celá řada ‘70s High bude k mání ze strečové organické bavlny a udržitelné jemné ekologické Tencel tkaniny. Organická bavlna je pěstována bez využití syntetických chemikálií, pesticidů nebo urychlovačů růstu, čímž se chrání zdroje vody, kvalita půdy a životního prostředí, které zůstává čisté a zdravé. To výrazně ovlivňuje i stabilitu farmářských komunit. 

Levi’s studentský klub Math Club Family

Nové modely kalhot Levi‘s Match Club jsou věnované všem cool studentům. „Inspirovali jsme se ultra přirozeným a nenuceným stylem mladých influencerů a propůjčili pohodlnosti vyhraněný názor,“ popisuje Jill Guenza. Levi’s se nespokojil pouze s jedním modelem, ale představil hned tři – kalhoty Math Club Flare si hrají s lehkým rozšířením a můžete je kombinovat s teniskami a tričky s potiskem pro nenucený styl, nebo si hrát s ženským nařasenými topy, které dodají modelu bohémské kouzlo.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram