Herečka Andrea Růžičková navrhla pár nových módních kousků #nARuby

Herečka Andrea Růžičková navrhla pár nových módních kousků #nARuby

Spolupráce, kterou nejspíš již všichni dobře znáte a která se vyvíjí postupně, má své další módní kousky do sbírky. Nestojí za tím nikdo jiný než v předchozích kolekcích. Herečka Andrea Růžičková tvoří s láskou, elegancí a pohodlím, které je pro ni důležité.

Přirozený vývoj kolekce přináší jednotlivé kousky, které jsou autentické, pohodlné a hlavně ušité „na ruby“. V tomto chaotickém světě, který herečka vnímá tak trochu naruby, se určitě každému stalo, že si oblékl tričko, ponožky nebo spodní prádlo obráceně. U značky #nARuby je to však záměr, který překvapí i pobaví zároveň.

„Základ pro mě a mou rodinu je pohodlí. Proto kousky z této kolekce jsou maximálně příjemné a můžete v nich stylově na schůzku, nebo se prostě jen tak válet na gauči. Není potřeba být dokonalý a uhlazený. Stačí, aby vám bylo opravdu dobře!“ říká autorka kolekce. 

Mezi novými kousky můžeme najít zejména dvě varianty dlouhých šatů, které má samotná autorka upřímně v oblibě. Jedny z nich jsou černé šaty z pevného žebrovaného úpletu, které ráda označuje za "nesmrtelné" a druhé svetrové šaty, které se dočkaly třetího odstínu, a to khaki. Ty jsou navíc v omezeném množství, protože dodavatel již tento materiál nemá, proto zbývá posledních pár kousků. Za zmínku stojí ale i předchozí módní díla, a to například mušelínová sukně s kšandami, letní proužkované šaty, které můžete na podzim pohodlně vrstvit či teplákové sako, které vás nadchne svým zpracováním. Elegance a šik v černé a bordó vám dovolí vzít si toto sako na pracovní schůzku stejně jako na rande do kina. 

Ze starších kousků značky si můžeme připomenout i podzimní varianty, jako například svetříky a mikiny i trička s dlouhým rukávem. Samotná herečka má v oblibě také oversize trička ve více barevných variantách, která v průběhu roku nosí opakovaně a moc ráda.  Tvorba Andrey Růžičkové baví spousty žen napříč Českem a Slovenskem a rozhodně je k tomu důvod. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram