Herečka Antonia Gentry ze seriálu Ginny & Georga představuje sezonní kolekci brýlí Warby Parker

Herečka Antonia Gentry ze seriálu Ginny & Georga představuje sezonní kolekci brýlí Warby Parker

Warby Parker navrhl jarní kolekci sluneční a dioptrických brýlí pro rok 2024, co by stylový a designový doplněk odrážející znovuzrození tohoto ročního období. Výrazné tváře známých hereček dodávají celé interpretaci jara působivý šmrnc.

Do své kampaně zařadil americký prodejce brýlí hned několik populárních hereček, mezi kterými nechybí ani krásná Antonia Gentry, kterou známe z role pubertální Ginny ze seriálu Ginny & Georga. V kampani jsou však i další osobnosti, jako Jemima Kirke, Erica Ha nebo Connie Korenovsky.

Strukturální inovaci vsadila značka do celé kolekce slunečních brýlí, a to od odvážných kontur brýlí Lorena, přes hladké linie kousků Canning až po kruhovou eleganci Tal. Kolekce nese klasickou barevnou paletu obroučků, která zajišťuje, že každý design zůstane všestranný a zároveň jedinečný.

Podstata jara, která je součástí kolekce, je znovuzrození a čirost, jež můžeme vidět v siluetách brýlí, které rezonují s probouzející se sezónou. Dokonalé kulaté tvary, ale i ty kočičí vás budou bavit. Prostřednictvím spolupráce s youtuberkou Emmou Chamberlain, která se na kolekci podílela, rozšiřuje značka své obzory a podtrhuje závazek značky k inovacím a impulsům současné kultury, kterou mladistvá energie Emmy Chamberlain rozhodně zastupuje.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram