Herečka Lívia Bielovič je tváří módního domu F. designers: Store & Atelier

Herečka Lívia Bielovič je tváří módního domu F. designers: Store & Atelier

Oblíbená slovenská herečka zejména zahraničních produkcí je nově i módní ikonou. S radostí se stala tváří originálních kolekcí v concept store F. designers.

Sympatickou herečku Lívii Bielovič jste mohli vidět v českých filmech a seriálech, jako je Rapl, Modrý kód, Ten, kdo tě miloval, Četníci z Luhačovic, Metanol nebo Živé terče Jana Hřebejka. Na první dobrou možná neznámé jméno vám rozhodně hned přiblíží její krásná tvář. A stejně jako většina žen má módu ráda, proto nabídku módního domu F. designers rozhodně neodmítla.

„Na spolupráci se velmi těším. Od prvního okamžiku jsem si zamilovala módní kousky návrhářky Jenny Jeshko, které spojují extravaganci, prvky baroka, punku i smysl pro humor. A jsou přitom tak ženské. Navíc zbožňuji výšivky, které designérka hojně využívá. Musím se přiznat, že i já sama doma někdy vyšívám,“ prozradila Lívia Bielovič.

Postava modelky jí pak dopřává svobodnější volbu při výběru i třeba netradičních modelů, kterým se rovněž Lívia nebrání. „Nikdy jsem nemusela držet přísné diety. Nemám sedavé zaměstnání, hodně cestuji, létám, chodím na castingy, a navíc chodím na jógu a ráda běhám. Tělo mi zatím dobře spaluje. Nejsem typ člověka, který tloustne a hubne. Myslím si, že člověk by měl sportovat bez ohledu na to, zda je hubený nebo tlustý, ale pro svůj dobrý pocit,“ svěřila se herečka.

Hlavní myšlenkou F. designers: Store & Atelier je sdružování české a slovenské módy, tzv. slow fashion, která přináší kvalitní a unikátní kousky. Hlavní vlajkovou loď tvoří F. designers módní dům zejména návrhářce Jenny Jeshko, ale najdete tu i spoustu jiných zajímavých kolekcí z rukou Pavla Berky, Dominiky Býmové, Míry Bárty, Michaela Andreas a spoustu dalších.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram