Herečka Marika Šoposká na zkoušku návrhářkou. Se značkou CHATTY připravila limitovanou letní kolekci

Herečka Marika Šoposká na zkoušku návrhářkou. Se značkou CHATTY připravila limitovanou letní kolekci

Úspěšná divadelní i filmová herečka Marika Šoposká navrhla pro českou módní značku CHATTY letní kolekci, ve které nechybí nádech divokého oceánů, elegantního azurového pobřeží ani rozkvetlé louky na chalupě v Česku.

Letní kolekce navazuje na úspěšnou spolupráci z loňského roku, kdy značky CHATTY navrhla herečce večerní róbu na Opening Party karlovarského filmového festivalu. Značka se vyjádřila, že tato letní spolupráce je pro ni přirozeným navázáním na osobní přátelství a radost z předchozí spolupráce.

„S Marikou nás pojí osobní přátelství a porozumění v preciznosti vznikajících věcí. Na Marice obdivujeme její neotřelý styl, který jen podtrhuje její přátelskou a milou povahu. Tato exkluzivní spolupráce vznikla spontánně a s lehkostí, jak je nám všem vlastní,” dodává jedna z návrhářek značky Anna Tušková.

Kolekce obsahuje letní set, pod kterým najdeme letní šaty, šortky, bucket hat i propínací blůzky. Outfit je vytvořen ve dvou barevných variantách, modré a oranžové, které se vzájemně doplňují. Resortový set, který je ideální pro nadcházející letní dny, je vyroben z exkluzivní vyšívané madeiry ze 100% bavlny. 

„Se značkou CHATTY mě pojí loňské šaty připravené speciálně pro Karlovarský filmový festival. Šaty jsme vymyslely společně a pro mě osobně to byly opravdu šaty snů. Cítila jsem, že jsme na stejné vlně, CHATTY styl práce mě vystihuje, a to vedlo k naší nové letní spolupráci. Mám ráda módu, proto jsem nadšeně přijala nabídku podílet se na limitované kolekci a zkusila jsem vytvořit ideální letní kousky, které v sobě mají divoký oceán, elegantní francouzskou riviéru i rozkvetlou louku na chalupě,” komentuje spolupráci herečka Marika Šoposká.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram