Herečka Milena Steinmasslová uchvátila svými šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové celého Českého lva

Herečka Milena Steinmasslová uchvátila svými šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové celého Českého lva

V pražském Rudolfinu před pár dny proběhlo tradiční slavnostní předávání Českého lva, které si nenechaly ujít známé tváře. A kromě krásných ocenění jsme měli možnost vidět i nádherné modely mnoha z nich. Velké ohlasy za eleganci získala zejména herečka Milena Steinmasslová.

Ceny České filmové a televizní akademie Český lev za rok 2023 jsou definitivně rozdány, a kromě veleúspěšného seriálu Volha v hlavní roli s Kryštofem Hádkem, si ocenění odnesli i další úspěšní umělci. Ve flitry poseté úchvatné róbě z rukou návrhářky Tatiany Kovaříkové byla k vidění herečka Milena Steinmasslová, která si za svou hereckou kariéru poprvé odnesla sošku Českého lva za vedlejší roli v dramatu Němá tajemství.

Krásný model zvolila i herečka Martha Issová, nominovaná za skvělý výkon ve filmu Úsvit, za který si Českého lva také odnesla. Pro tuto speciální slavnostní událost herečka oblékla společenskou róbu od návrhářky Radky Sirkové. Bílá říza z krešovaného, stříbrnou nití protkávaného hedvábí, vznikla v novém ateliéru designérky, která téměř 20 let stála za kreativním konceptem a v čele známé české značky Chatty. Nyní designérka tvoří pod svým vlastním jménem.

„Šaty, které jsem tentokrát pro Marthu navrhla, jsou zdánlivě velmi jednoduché, ale vyžadují precizní krejčovský přístup a jasnou znalost techniky. Společně s Marthou jsme rozhodly, že tentokrát zvolíme nezvykle bílou barvu, která bude, v rámci slavnostního večera, působit neotřele, ale současně velmi něžně a svěže,” prozradila návrhářka Radka Sirková. Společenské šaty s hlubokým dekoltem a odhalenými zády, které jsou vytvořeny technikou vrstvení, skládání a ruční aplikace jemného hedvábí, doplnila herečka šperky od Janji Prokić a štrasovým psaníčkem od Zalando.

Martha Issová s manželem / foto se svolením Radky Sirkové

Nakonec právě Zalando obléklo hned několik známých osobostí, mezi nimi i herečku Aňu Geislerovou, která svou černou rafinovanou róbu ozdobila šperky domu Cartier. Prsten, který herečka vynesla, je z kombinace bílého, růžového a žlutého zlata a je plně osazený 435 brilianty. 

Šaty od návrhářky Sandry Mark vynesla herečka Jana Bernášková, Eva Burešová se zahalila do černého sametu s nadýchanými modrými rukávy a slušelo to i Janě Plodkové ve stříbrném modelu s hnědým přelivem. Večer provázely i krásné páry, mezi nimi například Lenka a Václav Neužilovi.

V galerii se můžete podívat, jaké modely vynesli Marika Šoposká, Tomáš Jeřábek, Tereza Hofová, Veronika Lapková nebo například Zea (Alžběta Ferencová). 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram