Herečky Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková podporují lokální a udržitelné tvůrce

Herečky Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková podporují lokální a udržitelné tvůrce

Herečky Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková nafotily nový vizuál k projektu, který pomáhá lokální módě dostat se do povědomí široké veřejnosti. Obě herečky se stanou i modelkami na samotné akci.

 

Řada českých kreativců se spojila, aby společně dala vzniknout fotografiím, které podporují myšlenku Píseckého víkendu módy a designu. Ten si klade za cíl podporovat lokální udržitelnou tvorbu a propagovat české designéry a módní talenty a proběhne 17. května 2024 v Písku.

„Chtěla jsem primárně oslovit osobnosti, které se opravdu udržitelností zabývají, které mají rády českou módu, a to Darija Pavlovičová i Natálie Halouzková bezesporu jsou,” říká Veronika Poláková, pořadatelka Píseckého víkendu módy a designu. Focení s Darijou Pavlovičovou a Natálií Halouzkovou představuje důležitý krok na cestě za podporou udržitelné české tvorby.

Obě herečky si roli modelek náležitě užily. Pro Natálii to ale není poprvé, Píseckého víkendu módy a designu se účastní již po třetí, a jak prozradila, plní si tím dětský sen: „Většina z nás, jako holek, nebo tedy i kluků, jsme si hráli na modelky / modely. A já to miluju,” říká Natálie Halouzková. 

Herečky na focení vizuálu oblékly kousky úspěšných českých návrhářů, Josefiny Bakošové, On The Boat a Zoltána Tótha, o jejichž styling se postarala stylistka Tereza Kytková. Make-up si vzala na starost vizážistka Margarita Krupenich a o vlasový styling se postaral Matěj Novák. Úkolu zachytit krásu a styl hereček i celé akce se zhostil fotograf Petr Jandera.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram