Hermes se s pánskou podzimní kolekcí vytáhl

Hermes se s pánskou podzimní kolekcí vytáhl

Kromě pletených svetrů, společenských kalhot a kožených prvků se do kolekce dostaly i tradiční hedvábné šátky francouzské značky společně s jedním z hlavních obuvních trendů - teniskami.  

Hermés jde zvláštní cestou. Uvádí na přehlídková mola kolekce složené z věcí, které lidé nepotřebují, ale chtějí. Třeba lesklé kožené kalhoty - potřebuje je muž do šatníku? Ne. Ale stojí o ně. Možná právě to je tím skrytým důvodem, proč má Hermés takovou klientelu a úspěch. Ikonická oranžová se prolínala se stejně tradičním odstínem modré, doplněné o barevné hedvábné šátky jako symbol značky. O tom, zda bylo zachováno dědictví tak není ani sebemenších pochyb. Ale co nové módní vlivy? 

I ty jsme mezi pánskými modely našli. Ruku v ruce s panujícími módními trendy po celém světě jsou sportovní tenisky z lehkých materiálů ve výrazných odstínech, které doplňovaly modely v duchu městského stylu. V druhé části kolekce jsme se setkali spíše se sofistikovaností na francouzské úrovni v podobě celočerných modelů s koženými akcenty. (Proč jen nás ta kůže už vůbec nepřekvapuje?!) Jeden z modelů měl na zápěstí Apple Watch (výsledek společné kolaborace) a většina z nich kráčela po mole naprosto uvolněně a ležérně. Jako by si ani neuvědomovala, že předvádí oblečení za statisíce. 

Však co na tom, že?

vogue.com/fashion-shows

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram