Historicky největší přehlídka návrháře Lukáše Macháčka představila Černočernou tmu

Historicky největší přehlídka návrháře Lukáše Macháčka představila Černočernou tmu

Davy příznivců zaplnili prostory Národního muzea a nemohli se dočkat dlouho očekávané módní show Lukáše Macháčka. Návrhář myslel na dámské i pánské publikum oděné v duchu Creative Black Tie. Spletité schodiště muzea ožilo variací večerních šatů, rafinovaných smokingů i nepřehlédnutelných koktejlek.

 

Kolekce ČERNOČERNÁ TMA čítala 34 looků Lukáše Macháčka powered by Perwoll, Pitch Black Darkness. Jak už název napovídá, jednalo se o fantazii dámských a pánských večerních modelů unifikovaných černým odstínem.

Propojení se značkou PERWOLL není náhodné. Látky jsou neodmyslitelnou součástí každého kreativního procesu a pouze díky nim dokáže módní tvůrce plně vyjádřit své zprvu nehmotné fantazie. Lukáš Macháček díky dlouholetým zkušenostem a zpětné vazbě od nespočtu klientů pracuje s udržitelnými materiály, které díky své kvalitě, nadčasovosti a správné péči jakou poskytují i produkty značky Perwoll vydrží majitelkám a majitelům modelů LUKAS MACHACEK mnoho let.  

Prezentované siluety byly ozvláštněny speciálně navrženým šperkem ze sklářské dílny Rückl, který rovněž dbá na udržitelnost. Dává sklu novou formu a uvádí jej do nevšedního dialogu s oděvem. Kolekci doplnily květinové ozdoby od Margity Skřenkové a kožené rukavice. Pohodlná obuv byla nejlepší volbou pro včerejší nekonečnou runway a zajistila lehký twist kolekce. Mezi modelkami a modely bylo několik známých tváří, jako jsou Pavlína Němcová, Denisa Dvořáková i Barbora Fialová. Stylistou večera byl renomovaný odborník na slovo vzatý, Filip Vaněk. Filip s grácií kráčel i na “mole”, které celý večer hudebně dokreslval NOBODYLISTEN. Make-up modelek zajistila přední česká vizážistka Eliška Matějková a učesy byly pod taktovkou BaByliss společně s prvotřídními hairstylingovými vlasovými produkty.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram