Hledáte super odolné boty nejenom pro instalatéry? Zkuste ty od Super Maria

Hledáte super odolné boty nejenom pro instalatéry? Zkuste ty od Super Maria

Zdá se, že staré seriály i videohry dnes inspirují mnoho návrhářů módy, designu i obuvi. Super Mario a tzv. mushroom kožené boty jsou nyní v prodeji. Jsou extrémně odolné a jakoby z oka vypadly těm, které nosil malý a šikovný instalatér Mario. 

Oficiální boty instalatéra Super Maria, které se v originále nazývají Mario’s Boots jistě nadchnou všechny milovníky této skvělé videohry. Kdo by si ji přeci jen nepamatoval, jde o série plošinových arkádových videoher z roku 1985, jejichž hlavními postavami je dvojice italských bratrů instalatérů Mario a Luigi, kteří putují světy Mushroom Kingdom a překonávají složité překážky, aby se dostali až k unesené princezně Peach a zachránili ji od zlé obří želvy jménem Bowser.

Dvojice robustních kožených bot nyní přináší retro pohled do minulosti a zároveň zábavu nejenom pokud jsou vaší prací instalatérské činnosti. Značka Red Wing Shoes se rozhodla pro oživení Super Maria alespoň v podobě jeho legendárních bot a zaúkolovala tak designérský tým k proměně Super Mario Boots ve skutečný pár bot. 

Boty Super Maria jsou vyrobeny z kůže Red Wing, se zesílenou špičkou a zaobleným podpatkem. Pýcha designérského týmu spočívá v podpatcích bot, které jsou vyrobeny z materiálů nasáklých houbami, aby připomínaly Mariovy charakteristické schopnosti. Značka Red Wing Shoes využila Nintendo k vytvoření Mario’s Boots jako součást svého propagačního triku pro nadcházející filmy Super Mario Bros., které vyjdou 5. dubna 2023.

Boty Super Mario odolávají extrémnímu teplu a filmový tým Red Wing Shoes a The Super Mario Bros. potvrzují, že robustní Mario’s Boots jsou součástí Mariova skoku na velké plátno. „Každý pixel na obrazovce jsme převedli do reálného stehu a oživili jeho boty jako jediný prototypový pár,“ říká filmový a designový tým, který také uvádí, že kožené boty Super Mario jsou velmi odolné, jsou z kvalitní kůže a mají protiskluzové podrážky.

Patní výstelka podrážky na bázi houby přímo odkazuje na hru a poskytuje vítané vylepšení, které Mariovi pomůže postavit se Bowserovi a jeho armádě. Boty Super Mario dokážou odolat extrémnímu tepelnému kontaktu a jejich špička byla testována na zpevnění a odolání nárazu. Zatímco reakce jsou smíšené, mnozí mají zájem „naskočit“ do jedné z Mariových bot.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram