Ikonické modelky a světoví návrháři pomáhají dětem

Ikonické modelky a světoví návrháři pomáhají dětem

Světové modelky a jedni z nejlepších návrhářů spojili síly, aby letošní Vánoce udělali mnohým dětem hezčí. Britská nadace Save the Children přináší edici vánočních svetrů v kampani, která zachraňuje životy.

Čistě britská spolupráce mezi návrháři a modelkami vytvořila jedinečné dvojice, které přináší návrhy jednotlivých svetříků. A že je o co stát, vás jistě přesvědčí už jen z výčtu konkrétních jmen. Bella Freud s Kate Moss, Christopher Kane s Poppy Delevingne, Henry Holland s Dree Hemingway, Charlotte Olympia s Karen Elson či Giles Deacon  s Erin O’Connor.

Vtipné a rafinované návrhy vás určitě zaujmou na první pohled. Ostatně jejich autoři si dali záležet a doufají v co největší prodej. „Bella je neuvěřitelná návrhářka a zároveň moje přítelkyně. Byla zábava tvořit s ní exkluzivní slavnostní dvojici,“ řekla Kate Moss. „Skutečnost, že vaše práce pomáhá dětem na celém světě, je úžasná. S ostatními modelkami a návrháři dokazujeme, že móda opravdu může zachraňovat lidské životy.“

Cena svetříků bude stanovena na 588 dolarů a veškerý výtěžek půjde na pomoc nadace Save the Children. Peníze tak budou využity nejenom pro základní vzdělání dětí a jejich prodej bude uskutečněn na stránkách matchesfashion.com.

wwd.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram