Inspirujte se nejlepšími účesy z červeného koberce Golden Globes 2012!

Inspirujte se nejlepšími účesy z červeného koberce Golden Globes 2012!

Na červeném koberci celebrity nepředvádí jenom své šaty, ale i účesy

Některé hvězdy se na letošních Golden Globes 2012 účesem předvedly, jiné svůj účes odflákly. Trendem, který razí, jsou spíše prostovlasé účesy, nebo vlasy sčesané do menšího nenápadného drdolu. Nosí se také čelenky, které slouží jako šperk. Mohou být štrasové, sametové nebo saténové, případně z materiálu stejného, jako jsou vaše šaty nebo kabelka.

Čelenka může oživit i vaše krátké vlasy, se kterými byste před večírkem udělaly jen málo. Právě čelenka dodá i krátkému účesu noblesu a slavnostní ráz. S dlouhým účesem máte na 50 % vyhráno. Pokud máte ještě navíc přirozeně vlnité vlasy, jste šťastná žena. I na Golden Globes to hýřilo dlouhými bohatými účesy a jen stěží se vybíral ten nejlepší. Mnohdy skoro řeknete, že tady ani nelze posuzovat účes, prostě někdo měl štěstí a narodil se s krasnými vlasy. Účes začíná tam, kde přírodě či kráse pomáháme: sepnutým drdolem, copem nebo různými ozdůbkami. A když už ničím jiným, tak alespoň barvou nebo melírem. Pojďte se teď podívat kolik práce si daly celebrity se svými vlasy před Golden Globes a jaké účesy vykouzlily. Co se letos nepovedlo!

Kdo měl letos nejméně povedený účes?
Z kratších účesů rozhodně nenadchla Cameron Diaz. Hezký sestřih, hezká barva, ale poněkud vysušené a nešetrným stylingem a barvením zničené vlasy vypadaly jako vrabčí hnízdo a ne jako účes na Golden Globes. Vlasy daly Cameron Diaz vzhled, jakoby se právě probudila v posteli ?a omylem na červeném koberci. Druhou kráskou, jejíž vlasy se vůbec nepovedly, byla modelka Heidi Klum. Přestože se Heidi na Golden Globes poctivě připravovala ? stylistou ji byl sám Francisco Costa, kreativní ředitel dámské linie Calvin Klein, a Heidi měla k dispozici i zkušeného vlasového stylistu, její look ve stylu nedbalé elegance a „nude“ působil poněkud zplihle, vlasy mastně a nevýrazně. Jako éterická víla rozhodně nepůsobila.

 

Zdroj obrázků: Becomegorgeous.com, Google.com, internet

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram