Irregular Choice jsou skvostné boty pro botomaniačky!

Irregular Choice jsou skvostné boty pro botomaniačky!

Podívejte se na skvostné boty značky Irregular Choice

Jako každá botomaniačka jsem již viděla tisíce extravagantních bot, šílených podpatků a snad milion různých dekorů. Nad nádhernými botami, jaké předvádí Christian Louboutin, Manolo Blahnik nebo Nicholas Kirkwood, můžeme ale jenom slintat. Takže když pak objevím novou značku s crazy sortimentem obuvi, která se navíc cenově „ještě dá“ koupit, je to svátek. A dnes to svátek skutečně je: podívejte se na skvostné boty značky Irregular Choice.

Irregular Choice je značka, ze kterou stojí módní designér Dan Sullivan. Již od roku 1999 vznikají pod jménem značky nejen kolekce dámské a pánské obuvi, ale také oblečení, kabelky, doplňky a další designové skvosty. Obchody značky Irregular Choice najdete v New Yorku nebo v Londýně, což dnes už není problém, protože nechat si poslat oblečení a boty ze zahraničí není zas takový problém. Také si je můžete přivést, když se vydáte na dovolenou, nebo požádat kamarádku nebo známého, aby vám je dovezl.

Zbav se na starých bot a kup si nové! Tak vyhazuj, rozdávej, prodávej a kupuj! Vyměň staré boty za nové ještě dnes! Boty Irregular Choice nemají pestré a crazy jenom zdobení na povrchu boty nebo podpatku. Nepřehlédnutelná je také podešev boty. Zatímco u originálních Louboutinek jsme zvyklí na rudou podešev, čím jsou boty této značky charakteristické, boty Irregular Choice mají podešev pestře zdobenou různými vzory. Značka dbá na každý detail, takže i samotný vyměnitelný podpatek má barvu ladící s modelem bot, třeba fialovou nebo modrou. Na novém webu Módní služby najdete již co nevidět firmy, které nabízí služby v oblasti módy. Mimo jiné taky butiky s módní obuví nebo opravny obuvi. Pokud jste firmou z tohoto oboru, zaregistrujte se do katalogu módních služeb ještě dnes!

Nová kolekce není o nic méně šílená, jako ty předchozí. Opět v ní najdete pestře potištěné modely, boty vytvořené z několika druhu látek ve stylu patchworku, boty s peřím, lodičky s 3D kytkami, sandály s proužky i s ozdobnými přívěšky. Docela člověk přemýšlí, jak to, že Danovi Sullivanovi už dávno nedošly nápady, když každé boty jich nesou hned několik. Cena bot z kolekce se různí podle typu. Kozačky a zimní boty jsou o něco dražší, sandálky levnější. V průměru si ale boty této značky pořídíte za zhruba 3000 Kč. Pokud jste zvyklí za boty neutratit více než tisícovku, bude se vám to zdát být hodně, ale rozhodně díky originalitě je cena nízká a už teď. si vybírám, které z botiček si nechám poslat sama pro sebe.

 

Zdroj obrázků: kolekce obuvi značek, Irregularchoice.com, Heels.com, Google.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram