Jak být stylová i na pláži

Jak být stylová i na pláži

Čas letních dovolených je konečně tady! Chystáte se k moři? Vyhněte se stresu z balení zavazadel na poslední chvíli a udělejte si s dostatečným předstihem seznam, co si s sebou vzít. Rozhodně nezapomeňte na prázdninovou plážovou výbavu od plavek přes šaty po obuv k vodě. Inspirujte se, co si zabalit, abyste se cítili stylově a pohodlně.

Plavky

Plavky si zabalte alespoň dvoje, ať nezůstáváte v mokrých plavkách a neprochladnete. Pokud jste vysloveně vodní živel, v kufru se vám neztratí ani další modely navíc. Letos v kolekcích natrefíte na bikiny různých stylů a střihů, hojně se objevují například retro kousky s kalhotkami s vyšším pasem, ale budou vás bavit i sofistikované jednodílné modely. Výběr barev je jen na vás, kolekce hýří jak barevnými a vzorovanými plavkami, tak v nich najdete také neutrální barvy, nebo klasickou černou.

Plážové oblečení

Vzdušné letní šaty jsou „must-have“ každé dovolenkové výbavy. Oživte svůj outfit k vodě příjemnými šaty s tropickým vzorem, nebo sexy háčkovaným kouskem. Nebo dáte přednost zavinovací sukni či příjemným lehkým šortkám?

foto: Pexels

Plážové doplňky

Aneb stylová ochrana do slunečních dnů. Přibalte si do kufru pěkný slaměný klobouček, nebo módní kšilt. Dodají vašemu plážovému outfitu šmrnc, a navíc budou chránit vaši tvář a ramena před škodlivým UV zářením.

Nezapomeňte ani na prostornou plážovou kabelku, která hravě ukryje všechny nezbytnosti. Letos jsou hitem především modely z přírodních materiálů, zejména ze slámy, či ratanu.

Obuv k vodě

Po rozpáleném písku se bez bot rozhodně neprojdete. Na pláž jsou ideální robustní pantofle z pevnějšího plastu a gumy.  Plánujete strávit svůj den na pláži spíš v místním baru u drinku? Dolaďte svůj plážový look metalickými pantoflemi, nebo třpytivými sandálky.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram