Jak na kosmetické tejpování, které vám zajistí neinvazivní omlazení pleti i dekoltu

Jak na kosmetické tejpování, které vám zajistí neinvazivní omlazení pleti i dekoltu

Oblíbenou novinkou, která se rychlostí blesku šíří po českém i slovenském trhu, jsou tzv. kosmetické tejpy, které pomohou s vyhlazením vrásek, redukcí hlubokých rýh i otoky. Jak na tejpování obličeje se dozvíte v dnešním článku.

Kouzlo kosmetického tejpování spočívá ve velmi rychlém efektu. Večerní aplikace a doporučené působení přes noc zajistí téměř okamžitý liftingový efekt. „Tejpy sama a pravidelně používám a dá se říct, že jsem jim doslova propadla. Během pár hodin pleť vyhladí, zjemní hluboké vrásky a jemné vrásky v podstatě odstraní,“ vysvětluje Markéta Ježková, výhradní distributorka CureTape a CureTape Beauty pro CZ & SK.

Populární jsou i online kurzy tejpování, díky kterým se naučíte správnou techniku a výsledek bude o to intenzivnější. Například elastické kineziologické pásky pomáhají vyhlazovat vrásky, redukovat hluboké rýhy, otoky či hojit jizvičky a akné. Díky pravidelné aplikaci dokáží neinvazivní formou nahradit chemické procedury či estetické zákroky. Jsou zcela bez vedlejších účinků a rizik spojených s aplikací výplní, botoxu či laserovými ošetřeními. Maximálních výsledků dosahují v kombinaci s masážemi a obličejovou jógou. Následujte nové trendy světového kosmetického průmyslu a objevte zázrak zvaný kosmetické tejpování.

Snoubení medicínských poznatků s inovativními kosmetickými postupy, založenými na přirozeném a neinvazivním přístupu k péči o pleť si pochvaluje i Markéta Ježková. „Lepicí pásky pleť vypínají, napomáhají průtoku lymfy a krve, zajišťují odvod odpadních látek a prokrvení pokožky. To prokazatelně zlepšuje její stav a pružnost již po prvním použití.“

foto: se svolením Markéta Ježková

Pásky cíleně pomáhají zejména v oblasti kolem očí, úst, na čele, tvářích, krku, ale i v dekoltu. Pro tvarování a podporu poprsí se pak používá speciálně navržený BoobTape. Ten dokáže nahradit podprsenku a postarat se o diskrétní a efektivní fixaci pod každý druh oděvu.

Kosmetické pásky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s akrylovou lepící vrstvou. Neobsahují latex, jsou 100% hypoalergenní a voděodolné. Jemný povrch byl speciálně navržený pro aplikaci na pokožku obličeje či dekoltu a je vhodný pro všechny typy pleti.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram